200 тисяч гривень для геріатричного пансіонату в Луцьку, – команда Радикальної партії на Волині перевірила результати ремонтних робіт

Луцький геріатричний пансіонат відвідала команда Радикальної партії Олега Ляшка на Волині. Перевіряли стан відремонтованого харчоблоку та прального відділення. Бюджетні кошти на на ці роботи були виділені завдяки саме депутатам фракції РПЛ у Волинській обласній рад. Не обійшлося і без душевного спілкування з мешканцями та працівниками пансіонату.

Володимир Кравценюк, керівник РПЛ на Волині зауважив: «Згадую, як вперше в липні минулого року приїхав в пансіонат разом з Юрієм Ройком, головою нашої фракції в обласній раді. Пральне відділення було вже відремонтоване, а харчоблок – в аварійному стані. Він не ремонтувався жодного разу за часи існування пансіонату, а це більше 20 років! Почали думати, що робити. Юрій Петрович пообіцяв, що допоможе. І вдалося. Слова дотримався: було виділено 200 тисяч гривень на ремонт харчоблоку. Зараз все чисто, все працює. Це гарна робота нашої команди і зокрема Юрія Ройка».

«Ми неодноразово зверталися, проте ніякої відповіді не отримували. Юрій Ройко зрозумів нашу проблему з першого листа, і вже після першої сесії були виділені кошти», – схвально відмітила Алла Гнатюк, керівник геріатричного пансіонату.
«Історія нашої співпраці доволі давня. Вважаю справою честі опікуватися такими комунальними підприємствами, як геріатричний пансіонат. Адже саме це місце стало будинком для 160 людей. А це люди похилого віку, з обмеженими можливостями та хворобами. Депутатська діяльність додала більш якісного поштовху в наших взаємовідносинах. Ми як представники Радикальної партії Олега Ляшка і надалі будем цікавитися проблемами підшефного нашого закладу і сприяти у їх вирішенні», – додав Юрій Ройко.

Юрію Ройко та Володимиру Кравценюку керівник геріатричного пансіонату Алла Гнатюк вручила від усіх мешканців геріатричного пансіонату Подяки: «Вдячні Вам за сумлінну працю, активну життєву позицію і допомогу у проведенні поточного ремонту харчоблоку та прального відділення!»

Прес-служба РПЛ на Волині