4 тисячі гривень прибутку для Укрпошти не гроші? (відео)

4 тисячі гривень прибутку для Укрпошти не гроші? (відео)

Днями на засіданні постійної комісії  Волинської  обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, ПЕК, архітектури, будівництва та ЖКГ обговорювали так звану «оптимізацію роботи», яку  проводить «Укрпошта». Насправді це – зачинені сільські відділення та скорочені поштові працівники в нашій області. Зокрема, в  сільській місцевості керівництво хоче зачинити  близько 400  відділень у віддалених селах.  А місцевих жителів залишити без пенсій, виплат та інших необхідних поштових послуг. 

 «Ми продовжуємо тиснути на зажерливий менеджмент Укрпошти – бачите, йому – “плюс 4 тис в місяць” це – нерентабельно і невигідно! І це каже управлінець  державного підприємства. Наш партієць Олександр Свирида дав гідну відповідь і поставив чинуш на місце – не можна відривати людей від суспільних благ, які вони оплатили важкою працею та податками», – підкреслив Володимир Кравценюк, керівник Радикальної партії Олега Ляшка на Волині.

“Це удар по незахищенним верствам населення! В селі ні дорог немає, ні інфраструктури, школа малокомплектна підлягає закриттю, то ще давайте відділення пошти закриємо, щоб і пенсії не доходили до людей?!” – висловив свою позицію депутат Луцької районної ради від Радикальної партії Олександр Свирида.Команда РПЛ на Волині першою  почала боротьбу  із свавіллям чиновників від Укрпошти. З цього приводу Володимир Кравценюк направив свою Заяву голові Волинської обласної ради та голові Волинської обласної державної адміністрації. Він звернувся з вимогою віднайти механізм видачі пенсій та різних виплат жителям, забезпечити мешканцям можливість оплачувати газ, світло, податок на землю.

«Проблема «Укрпошти» не є проблемою тільки «Укрпошти». Це проблема місцевої влади, яка повинна була б уже давно виробити новий механізм виплат соціальної допомоги і прийому платежів, який не потребував би цих відділень. І звичайно, цей механізм не повинен змушувати людей їздити до Луцька чи ще кудись далеко від дому», – зазначив голова обласної організації РПЛ.

В той же час франкція Радикальної партії у Торчинській ОТГ, куди входить село Веселе, де поштовики планували закрити відділення, подала аналогічний запит до дирекції Укрпошти. На лист відповіли і в ньому зазначили, що у Волинській області дійсно передбачено скорочення поштових відділень. Щодо закриття поштового відділення в с. Веселе, рішення ще неприйняте. В разі закриття керівник Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта» обіцяє, що жителі цього села і надалі отримуватимуть якісні поштові послуги через пересувне поштове відділення або за рахунок найближчого поштового відділення.

Володимир Кравценюк запевнив, що і надалі команда Радикальної партії на Волині спостерігатиме за діями Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта»«Допоки ніякого альтернативного механізму не вироблено, відділення «Укрпошти» потрібно зберегти. Домовляйтеся, дотуйте, але не можна змушувати людей заради базових розрахунків витрачати по півжиття на дорогу. Звісно, ми маємо прохання і до «Укрпошти». Якщо ви справді «здатні дивувати», як кажуть ваші піарщики – здивуйте! Зважте на людей, що дуже від вас залежать. Не поспішайте закривати ваші відділення», – закликав Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів