500 тисяч гривень для Ковельської лікарні – ці кошти з бюджету отримані завдяки Радикальній партії Олега Ляшка

500 тисяч гривень для Ковельської лікарні – ці кошти з бюджету отримані завдяки Радикальній партії Олега Ляшка

В Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні  після капітального ремонту відкрили першу чергу хірургічного відділення. Повністю реконструйовано всі палати, санітарні кімнати та коридор. На черзі – ремонт травматологічного відділення та операційного блоку пологового будинку. Загальна вартість проекту – 800 тисяч гривень. З державного бюджету лікарня вперше отримала 500 тисяч грн., а решту виділила Ковельська міська рада.
 «Це вже друга лікарня в області, яка отримує вагомі кошти для реконструкції завдяки сприянню команди Радикальної партії Олега Ляшка. Минулого року 3 мільйони гривень Лідер вибив для обласної лікарні. Цього року 500 тисяч гривень завдяки наполегливості керівника парламентської фракції спрямовано для Ковельської районної лікарні. Наголошу: вперше такі вагомі кошти отримала нова медична структура в місті Ковелі. Виділена субвенція з держбюджету – це підтвердження пріоритетів і курсу РПЛ, які спрямовані на забезпечення гідного життя для українців», – розказує Володимир Кравценюк, керівник РПЛ на Волині.

На урочистостях в Ковельскому МТМО окрім місцевих посадовців, медичного персоналу та жителів міста був присутній і керівник фракції РПЛ в Ковельській міській раді Олександр Місяць.

«Вдячний Олександру Місяцю за його наполегливість та професійну роботу. Завдяки його ініціативі і старанням, лікарня отримала кошти і з місцевого бюджету. Роботи попереду ще багато, але гарною командою крок за кроком, впевнений, зможем довести все до ладу», – пишається Володимир Кравценюк однопартійцем.Важливо, що хірургічне відділення Ковельської районної лікарні працює з подвійною напругою. Кількість операцій тут виросла вдвічі. Хірургія перезавантажена і закінчення ремонтних робіт тут – на часі. Місцеві лікарі, яких очолює хірург-професіонал Сергій Мазурок, роблять все можливе, щоб врятувати людей, повернути їм радість життя.

«Лікарі Ковельського МТМО працюють самовіддано, а ще турбуються, аби їх пацієнтам було тут зручно та комфортно, вони дуже задоволені, що тепер у відділенні гарно,світло та зручно працювати. Підтримка нашої команди вселяє у них впевненість», – підсумовує Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів