«Український безсмертний полк» – країна вшановує своїх героїв

«Український безсмертний полк» – країна вшановує своїх героїв

Вчора, 9 травня в столиці нашої країни – місті Києві, на Софіївській площі відбулась громадська акція «Український безсмертний полк». Вона відбулась за ініціативи Лідера РПЛ Олега Ляшка.

Близько дві тисяч українців з усіх куточків країни, рідні загиблих в АТО, ветерани  національно-визвольної війни на Донбасі,громадські активісти зібрались разом, аби вшанувати світлу пам’ять ветеранів двох воєн. Батьки та вдови загиблих на Донбасі взяли з собою портрети своїх рідних.

Багатолюдну колону співвітчизників очолив Олег Ляшко. Були й інші народні депутати з  команди РПЛ: Андрій Лозовий, Дмитро Лінько,  Сергій Скуратівський . Лідер РПЛ  тримав в руках фотографію свого 23-річного загиблого земляка з Чернігівщини, Івана Євдокименка, у якого був позивний «Ляшко».

На урочистостях були і волиняни. З земляками в акції взяв участь керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.  Разом пройшли центром столиці від Софіївської площі до вулиці Інститутської, аби належно вшанувати пам’ять загиблих за Україну воїнів та героїв Небесної Сотні.

Олег Ляшко в своєму виступі наголосив, що тисячі чудових молодих хлопців віддали своє життя, захищаючи свою країну, як багато років тому у Другу світову мільйони молодих українських хлопців і дівчат захищали свою землю, свою сім’ю. Вони воювали не «за родіну і за Сталіна», а за свою країну.

«Ми маємо пам’ятати і подвиг ветеранів Другої світової війни, і оцих чудових хлопців. І найкраща шана  наших захисників – називати їхніми іменами вулиці, школи, міста, населені пункти, дати найкраще життя нашим людям, які нас захищають. Таким, як Іван Євдокименко, і тисячам інших хлопців ми завдячуємо тим, що стоїмо під мирним небом, а у Києві цвітуть каштани. Честь їм і хвала та велика подяка їхнім батькам», – підсумував політик.

Важливо, що ініціатива Олега Ляшка несе глибокий державницький характер,- політолог.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів