Акція в місті Луцьку: «Обстеж родимки – збережи життя»

Акція в місті Луцьку: «Обстеж родимки – збережи життя»

Близько 300 пацієнтів оглянули  лікарі-дерматологи Волинського обласного шкірвендиспансера  під час акції: «Обстеж родимки – збережи життя!». Захід відбувся на Театральному майдані Луцька.  Про це повідомляє інтернет-видання Волинь Online.

Діагностували 250 папілом та 150 себорейних кератом (доброякісних новоутворень), 3 базаліоми (різновид раку шкіри). Двох пацієнтів скерували на додаткове обстеження із підозрами на меланому шкіри.

Меланома – серед тих типів раку, захворюваність на які у світі зростає найбільш стрімко і є однією з найбільш злоякісних пухлин, що швидко метастазує. На ранніх стадіях меланома виліковна, саме тому своєчасна діагностика  — запорука одужання.

Зважаючи на велику кількість бажаючих обстежитись, акція продовжиться в понеділок, 13 травня, в обласному шкірвендиспансері.

«Усіх, хто не встиг обстежитись, але має таке бажання, чекаємо з 9.00 до 17.00. Обстеження безплатне, направлення з поліклініки не потрібне», — наголосила т.в.о. директора медичного закладу, обласний спеціаліст з дерматології Леся Карпюк.

Важливо, що українці споживають лише 15 кг свинини при мінімальній нормі споживання 30 кг.

Фото: Волинь OnlineЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів