Актив Радикальної партії Волині створив свято для луцьких ветеранів (ВІДЕО)

Актив Радикальної партії Волині створив свято для луцьких ветеранів (ВІДЕО)

Команда  Волинської Радикальної партії  в ці передноворічні дні  стала учасником  святкового  дійства – Дня іменинника, який проводить для ветеранів Луцький фонд милосердя та здоров’я. Цих шанованих людей  щиро вітали  керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк разом із Віктором Прокопчуком, Андрієм Токаренком, Сергієм Давидюком і Олександром Лукашевським. Гості передали винуватцям свята солодощі та подарунки від Лідера Радикальної партії Олега Ляшка та куратора Волині Андрія Лозового.
«Я вперше в організації, яка мій одноліток. Луцький фонд милосердя та здоров’я допомагає людям вже 29 років! Скільки гарних справ на їх рахунку»,- підкреслив керівник Волинської Радикальної партії  Володимир Кравценюк.

«Ветерани – це люди, які заслуговують найбільшої уваги та найкращих  подарунків.  І не тільки в період виборів. Партіям краще змагатися в добрих справах увесь час”, – додав Володимир Кравценюк.

Іменинників привітав керівник РПЛ в м. Луцьку Андрій Токаренко :

“Після цього заходу, спілкування з його учасниками залишилось дуже тепле відчуття радості. Нам, молодим, не вистачає їх досвіду та життєвої мудрості», – поділився своїми враженнями Андрій Токаренко.

До вітальних слів також долучився Олександр Лукашевський, який активно допомагає фонду, бере участь у акціях:Команді Радикальної партії на Волині приємно було чути і мудрі життєві поради, і  гарні слова подяки на свою адресу від фонду милосердя та здоров’я:

 

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів