Активний і впевнений старт нового керівника Волинської ТО РПЛ Володимира Кравценюка

нарада, рпл, Волинь, Володимир Кравценюк

Другого червня, відразу після свого представлення, новий керівник волинських радикалів Володимир Кравценюк провів робочу нараду в Луцькому міському осередку Радикальної партії Олега Ляшка за участі в. о. керівника організації Андрія Токаренка, депутата обласної ради від РПЛ Юрій Ройка, членів бюро та активістів осередку. А ще – Сергія Давидюка, Валентина Шабуніна, Юрія Семчука та інших.

«Я закликаю вас усіх до нової, продуктивної та результативної співпраці,- наголосив у своєму виступі Володимир Кравценюк.- Лідер партії Олег Ляшко поставив мені дуже відповідальне завдання – сформувати тут, на Волині, потужну команду однодумців і налагодити ефективні комунікації між членами партії. В місті Луцьку потрібно розбудовувати первинні спілчанські організації, комунікувати з людьми, яким близькі ідеї нашого Лідера та його команди щодо соціального та економічного зміцнення нашої держави».

Виконуючий обов’язки голови ТО РПЛ на Волині розповів луцьким радикалам про нові проекти Радикальної партії щодо опіки і догляду за людьми з обмеженими можливостями, гендерної рівності, активізаціії розвитку масового спорту та культури, зокрема, в місті Луцьку. І підсумував, що луцьким однопартійцям потрібно впроваджувати ці прогресивні проекти в своєму місті.

До слова, Володимир Кравценюк вже провів співбесіди з працівниками радикального партійного офісу Волинської ТО РПЛ і окреслив нові відповідальні завдання перед його працівниками на випробувальний термін. Також, в другій половині дня новий очільник осередку побував в місті Рожище, де зустрівся з активістами рожищенського осередку РПЛ.

Головний радикал Волині разом з однопартійцями обговорив можливі кандидатури на вакантну посаду керівника партійної організації і проведення радикальної конференції в місті Рожище, відвідав в цьому райцентрі приймальню депутата обласної ради від РПЛ Сергія Котюка і запропонував визначитись з дієвим керівником.

Важливо, що Володимир Кравценюк впродовж наступних тижнів має відвідати усі осередки Волині, обговорити з місцевими радикалами назрілі проблеми і знайти ефективні шляхи їх вирішення.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *