Андрій Лозовий в Кременці: “Людей в селі лякає малознайоме слово “децентралізація”

Андрій Лозовий в Кременці: “Людей в селі лякає малознайоме слово “децентралізація”

Заступник Лідера Радикальної партії Андрій Лозовий побував 28 вересня 2017 року в селі Кременець Рожищенського району на Волині, де спілкувався з працівниками дитячого садочку, діючим сільським головою Леонідом Хведчаком та жителями села. Кременець є частиною майбутньої об’єднаної Копачівської сільської громади, до якої після добровільного об’єднання, окрім цього села, входитиме ще 14 населених пунктів шести сільських рад Рожищенського району.Працівники сільського садочка розповіли народному депутату про нагальні соціальні проблеми їхнього закладу. Потребує ремонту покрівля сільського садочка, яка протікає. А діток у Кременці багато, адже село активно розвивається, молоді родини займаються фермерством і пов’язують свою долю з рідним краєм. 

Андрій Лозовий пообіцяв допомогти своїм землякам-волинянам і розповів, що з ініціативи Радикальної партії чималий соціальний транш, понад 500 мільйонів гривень державних субвенцій, було виділено на соціальні проекти в регіонах. За ці кошти будуть побудовані нові школи, дитячі садочки, спортивні та соціальні заклади, або проведені реконструкції соціальних установ, які працюють на територіях об’єднаних громад.«Людей в селі лякає малознайоме слово «децентралізація», – пояснює заступник Лідера Радикальної партії Андрій Лозовий під час зустрічі з жителями села Кременець, – але саме цей процес реформ, тобто передача бюджетних повноважень від державних органів до органів місцевого самоврядування, призведе до створення сильних і заможних об’єднаних громад в Україні і на Волині зокрема. Зараз ви випрошуєте кошти на необхідне, наприклад, на дах для сільського дошкільного закладу чи ремонт дороги в селі, в районі, в області чи у Києві. А коли об’єднаєтесь, ці кошти надходитимуть  на рахунок вашої об’єднаної громади. яка отримає реальну владу. Тільки вибирайте на голову громади не популістів і обіцяльників, а людей відповідальних, так само ретельно обирайте майбутніх депутатів. Саме вони пізніше вирішуватимуть продати землю чи віддати в оренду своєму ж господарю-фермеру. Задумуйтесь, голосуючи, чи шукатиме новий керівник самоврядної громади шляхи яким чином поповнити сільський бюджет і за ці кошти прокласти водогін до віддаленого села, відремонтувати стареньку школу. Кандидат від Радикальної партії Леонід Хведчак – ваш односелець. Він знає, що потрібно  першочергово робити для ефективного розвитку вашої громади, тому підтримайте його на виборах і будете мати гарного господарника».Андрій Лозовий також підкреслив, що нові самоврядні громади повинні мати постійну політичну підтримку на всеукраїнському рівні. Для цього фракція Радикальної партії на чолі з Олегом Ляшком розробила і добивається ухвалення законопроекту, який захистить законні права власників земельних паїв від зазіхань рейдерів. Також була заморожена індексація земельного податку для промислових підприємств та місцевих підприємців. На черзі – ухвалення партійних законодавчих ініціатив про безкоштовне підключення підприємств до енергетичних мереж та проведення масштабної енергомодернізації.

«Переконаний, що лише кандидати від Радикальної партії, яких ми висуваємо після детального обговорення на посади керівників дев’ятнадцяти  самоврядних громад та на депутатів від цих громад, зможуть зробити нові ОТГ Волині сильними, фінансово спроможними, забезпечити своїх мешканців роботою, стимулювати розвиток місцевого підприємництва, вдало розвивати сільську соціальну інфраструктуру та будівництво, – підсумував результати зустрічі керівник Волинського осередку РПЛ Володимир Кравценюк. – Авторитет партії, її Лідера та команди, яка представляє інтереси виборців у Верховній Раді, зобов’язує нас відповідально працювати в ході непростого виборчого процесу, тримати тісний зв’язок з однопартійцями та прихильниками партії і разом здобувати перемогу».

Прес-служба Волинської ТО РПЛЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів