Андрій Лозовий розказав, як працює Радикальна партія на Волині (ВІДЕО)

Нещодавно на Волині перебував з візитом Андрій Лозовий, народний депутат України від Радикальої партії Олега Ляшка. Він є куратором області, тому добре знає її особливості, доволі часто відвідує і бере активну участь у партійному будівництві. В інтерв’ю каналу СТН політик поділився враженнями від роботи обласного осередку Радикальної партії і її молодого керівника.

Андрій Лозовий звернув увагу, що область є доволі складної для розбудови партії, тому що з одного боку Волинь – дуже патріотична, проте з іншого боку тут є певні політичні групи, які бажають бути монополістами в політичному процесі. За цих умов, на думку народного депутата, влучним рішенням було призначити керівником Володимира Кравценюка.«Володимир Кравценюк – це рішення, яким наша команда може гордитися. Це типовий український self-made man. Без сторонньої підтримки, виховуючись в інтернаті, зміг себе реалізувати, побудувати бізнес. Він створює робочі місця, що сьогодні в країні вкрай складно»

В той же час додає, що людину потрібно випробовувати справою, бо є люди, в яких виходить одне добре, але з іншим не складається. Тож, Андрій Лозовий зараз схвально оцінює роботу волинської команди за півтори роки, як нею керую Володимир Кравценюк.«Команда міцнішає, збільшується кількість партійців. Якщо того року було лише 800 членів партії на всю велику Волинь, то сьогодні – це 3269. Тобто 462 % приросту. Це круто! Сотні зустрічей в різних районах, сотні публікацій, тисячі повідомлень в соціальних мережах. Для мене показовою є також і єдність команди, одноголосна підтримка ініціатив і злагоджена робота. Це на практиці підтвердили вибори в об’єднанні територіальні громади», – коментує роботу обласної організації Андрій Лозовий.

За словами політика, вибори в ОТГ не є репрезентативними для політичної сили. Тут змагаються люди, їх авторитет в місцевості, вміння тримати слово і виконувати обіцянки. І якщо порівняти вибори в ОТГ минулої осені, то вони не принесли бажаного результату Радикальній партії на Волині. Проте ні керівник, ні команда не зупинилися і не здалися, а продовжили боротися.

«В квітні 2018 року на виборах в Торчинську ОТГ команда показала фантастичний результат! Ми набрали в рази більше голосів, ніж партії, які давно існують, мають адміністративний, фінансовий чи медійний ресурс. Особливо хотів би відмітити, що наші депутати в ОТГ працюють дуже активно і ефективно. За недовгий період вже реалізували майже всі свої передвиборчі обіцянки. Не просиджують штани, не набивають свої кишені, а працюють. І їх виборці це бачать. Сподіваюся на підтримку від волинян і на чергових виборах в ОТГ в грудні цього року», – зазначив народний депутат Андрій Лозовий.