Андрій Лозовий в Горохові та Іваничах: «Ми хочемо зробити ще більше, і ми це зробимо» (ФОТО)

Андрій Лозовий в Горохові та Іваничах: «Ми хочемо зробити ще більше, і ми це зробимо» (ФОТО)

Народний депутат Андрій Лозовий та керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк привезли в Горохів та Іваничі практичні подарунки

Минулого тижня на Волині побував Андрій Лозовий, народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка. Політик систематично здійснює робочі візити в регіон та займається вирішенням проблем місцевих громад. В попередній візит народний депутат разом з керівником РПЛ Волині Володимиром Кравценюком об’їздили низку навчальних закладів, яким подарували ноутбуки та іншу техніку для навчання. Цього разу вирушили в Горохів та Іваничі.


В здоровому тілі – здоровий дух

В місті Горохів Андрій Лозовий перш за все відвідав будівництво спортивного майданчика. Раніше на його місті було сміттєзвалище, а міські депутати від РПЛ ініціювали будівництво і добилися виділення грошей з міського бюджету. Задум гарний і потрібний місту. «Спорт надзвичайно важливий для розвитку нового покоління і для здоров’я кожної людини, – зазначив Андрій Лозовий, оглядаючи будівництво. – Всі охочі мають мати можливість зміцнювати свій дух і тіло, вести здоровий спосіб життя в будь-якому місті і селі України. Добре, що маємо наш небайдужий актив, який знає, чого не вистачає мешканцям і як покращити їх життя, і наполегливо добивається цього. Спортивний майданчик – це не тільки фізичні вправи, а також місце спілкування однодумців, підтримка один одного у досягненні результатів».

 Продовжуючи спортивну тематику, політик відвідав також і Дитячо-юнацьку спортивну школу в Горохові, де вручив подарунки – м’ячі. «Наш Горохівський осередок потужний і активний, його керівники та актив і самі охоче займаються спортом, – відмітив Володимир Кравценюк, – є навіть кандидат у майстри спорту. Вони знають, як спорт виховує характер, тримає в формі, і привчають до цього молоде покоління. Ми активно долучаємося до їх ініціатив».Нам є чому повчитися у дітей

Після відвідин Горохова народний депутат Андрій Лозовий у супроводі Володимира Кравценюка вирушив до Іваничів. Там вони передали Центру первинної допомоги телевізор, фельдшерсько-акушерському пункту в с. Менчичі – нові глюкоментр та тонометр, спліці АТО – принтер. В спілкуванні з колективом Андрій Лозовий зазначив, що загалом він не схвалює медичну реформу, оскільки вважає її недосконалою. Разом з тим він радий, що Радикальній партії вдалося домогтися прийняття правки Олега Ляшка про мораторій на закриття дрібних медичних закладів по районах і містах. «Людям складно собі дозволити дороге лікування. І лікарі на місцях зараз потребують усієї можливої допомоги. Звісно, ми хочемо зробити більше і ми обов’язково це зробимо ”, – наголосив народний депутат Андрій Лозовий.

Найяскравішою видалася зустріч у дитячому садочку «Калинонька». Політик прийшов до дітей не з пустими руками. Андрій Лозовий заздалегідь сам вибрав 11 наборів іграшок, по одному на групу, і привіз їх малюкам. «Я завжди хвилююся перед зустрічами з дітьми! Вони щирі і безпосередні, говорять, що думають, по-справжньому радіють людині, або не сприймають її, якщо не сподобається. Нам, дорослим, є чому в них повчитися. Я з великою радістю вибирав для дітей іграшки. Дуже хотілося, щоб вони були і красивими, і корисними для розвитку. І щоб сподобались малечі – це головне», – поділився своїми враженнями народний депутат.

Народний депутат України переймається проблемами освіти і технічного забезпечення шкіл, неодноразово Андрій Лозовий допомагав навчальним закладам. Візит в Іваничі не став винятком. Гімназії №1 було вручено подарунок – струменевий принтер. Цим Андрій Лозовий продовжив свою вже звичну роботу з допомоги волинським школам.

Прес-служба РПЛ Волині


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів