Андрій Лозовий: Вибори до ОТГ – це шанс показати гарний результат

Андрій Лозовий: Вибори до ОТГ – це шанс показати гарний результат

В четвер 28 вересня цього року на Волині з робочою поїздкою вже вдруге за цей місяць перебував заступник Лідера Радикальної партії, народний депутат України від РПЛ Андрій Лозовий. Відомий політик разом з керівником Волинського осередку РПЛ Володимиром Кравценюком та заступником  керівника Віктором Прокопчуком провели робочу нараду з волинськими партійцями, чинними депутатами Волинської обласної ради від РПЛ, керівниками міських та районних партійних осередків, які є відповідальними  за вибори до дев’ятнадцяти ОТГ на Волині, що відбудуться наприкінці жовтня.«Вибори до об’єднаних громад – це сприятлива можливість показати гарний результат, – наголосив Андрій Лозовий, – високі рейтинги Радикальної партії і ефективна робота Волинської облпарторганізації за останній час, яку відзначив наш Лідер Олег Ляшко під час нещодавньої Всеукраїнської наради, має викристалізуватись у нашу спільну перемогу на жовтневих виборах до ОТГ. Маємо використати цей шанс, згуртуватись і боротись до останнього». Спілкування зі студентами

Далі за графіком робочої поїздки народного депутата України від РПЛ чекали студенти та викладачі Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології імені С. З. Гжицького. Тема лекції актуальна: «Молодіжна політика: як себе реалізувати молодій людині».

Андрій Лозовий із задоволенням спілкувався зі студентською молоддю, адже сам є молодою людиною і добре знає, що турбує майбутніх висококваліфікованих аграріїв, зоотехніків та ветеринарів, які зможуть реалізувати себе при потужному розвитку українського фермерства. Саме за це виступає Радикальна партія, і ці болючі проблеми молодих аграріїв та підприємців озвучує з трибуни Верховної Ради Андрій Лозовий: отримати цікаву роботу, достойну заробітну плату, реалізувати себе в рідній країні, а не шукати примарного щастя-долі за кордоном.
«У нас, молодих українців, є одне спільне, те, що нас об’єднує – рідна країна, – зазначив Андрій Лозовий, – маємо всі гуртом зробити її сильною. Для себе, для майбутньої родини і майбутньої щасливої долі».Заступник Лідера Радикальної партії розповів, як важливо модернізувати власну економіку, а значить і розвивати своє національне сільське господарство: державними дотаціями стимулювати тваринництво і рослинництво, тримати в селах корів-годувальниць, реалізовувати молоко і м’ясо за конкурентоздатною ціною, нагодувати якісною продукцією власну країну і експортувати продовольство, бо на українське є попит за кордоном. Жити саме так, а не як зараз, коли молоді кваліфіковані фахівці масово виїжджають за кордон. Це тези з Антикризового плану розвитку економіки, який впроваджує в життя Радикальна партія.
Володимир Кравценюк, також захоплений зустріччю з молоддю, нагадав і про важливість участі молодих людей в політиці: «Хлопці і дівчата вчаться, здобувають хороші професії, мають здорові амбіції щодо того, аби реалізувати себе в майбутньому житті. Ми чекаємо на таких ініціативних молодих людей в нашій парторганізації, допоможемо, підтримаємо, залучимо до нових і цікавих проектів».

Прес-служба Волинської ТО РПЛАнрій Лозовий оглядає господарство Рожищенського ветеринарного технікуму

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів