Андрій Лозовий: «Економічний націоналізм – це єдиний вірний шлях, щоб зберегти державу і захистити націю»

Андрій Лозовий: «Економічний націоналізм – це єдиний вірний шлях, щоб зберегти державу і захистити  націю»

Заступник  Лідера РПЛ  Андрій Лозовий написав на свої сторінці в Facebook про проект закону №7206 «Купуй українське, плати українцям» як  один з кращих законопроектів, прийнятих парламентом за усі скликання.  На думку народного депутата, він забезпечує пріоритетні умови для національних виробників під час державних закупівель.

“Якими б сильними ми не були в бою – без сильної економіки сильної України не буде. Щоб захистити культуру і духовність – так само треба бути потужними економічно.

Аби на міжнародному фронті бути гравцем, а не розмінною монетою – слід мати економічну самостійність: шукати вигоди для нації і держави, а не цілуватися з дрібним клерком з московського, брюссельського чи вашингтонського посольства і виконувати всі забаганки цього клерка. Навіть тоді, коли вони на шкоду національним інтересам.

Економічний націоналізм – це відродження національного виробництва. Це його розвиток, це конкурентоспроможність. Це створення робочих місць.

Це високі зарплати. Заможній людині легше бути свідомою. Голодним людям незрівнянно важче пояснювати патріотичні цінності, їх об’єктивно важче переконати (от тільки не треба зараз про бабушку, яка з пенсією в тисячу гривень віддає сто на війну – доземний уклін тій бабушці, але ми зараз говоримо про те, як оволодіти свідомістю мас, а не про життєві приклади саможертовності окремих патріотів).

Саме економічний націоналізм дає можливість дати людям роботу – піднімаючи промисловість – і нормальну заробітну плату, за яку можна жити, а не виживати.

Ба більше – дати високу зарплату не лише в промці (написалось  це слово нині випадково, але який символізм!) і дотичних до неї галузях, а скрізь – живі гроші в бюджет і приватний сектор дає понад усе реальна економіка, а не біткоїни і т.д. Можете вважати мене ретроградом, але чомусь криптовалюта і онлайн-стартапи по-справжньому успішні в тих країнах, де потужна промисловість.

Економічний націоналізм – це наша відповідь лібералам і лівацьким шавкам, які жадають понад усе на світі бути лакеями посольської прибиральниці. Бо їм приємно бути лакеями. У них рабська свідомість.

То є парадокс, але ті, хто старається виглядати прогресивними – насправді почасти дуже совкові ментально люди. Це як латентний гомосексуалізм вкупі з Едіповим комплексом. Їм так хочеться, щоб «обком дал команду!», а найбільше щастя – коли «обком» дасть  не потрібну грамоту – пустий одобрямс-папірчик, який не має реальних позитивних наслідків.

Економічний націоналізм – це наш шлях до перемоги!

Проект закону №7206 «Купуй українське, плати українцям» –   один з кращих законопроектів, прийнятих парламентом за усі скликання. Він забезпечує пріоритетні умови для національних виробників під час державних закупівель.

До слова, в США давно працює аналогічний закон «купуй американське». Тільки от прибиральниця їхнього посольства у нас якраз і хоче, щоб купували американське, а не українське.

В опонентів закону – відверта істерика.

Ліберасти, лакеї посольств, лгбт-активісти, корисні ідіоти та інша самопоміч влаштували справжню травлю в ЗМІ  проукраїнському законопроекту і його ключовому автору Віктору Галасюку.

Давайте разом підтримаємо войовничого економічного націоналіста. а точніше – підтримаємо самі себе. Свою країну. Свою націю. Своє право самим бути господарями на своїй землі. “

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів