Андрій Лозовий: «І надалі докладатиму зусиль, щоб держава звертала увагу на важливі соціальні об’єкти Волині»

Андрій Лозовий: «І  надалі докладатиму зусиль, щоб держава звертала увагу на важливі соціальні об’єкти Волині»

Заступник Лідера РПЛ  Андрій Лозовий 18 лютого побував у віддаленому волинському селі Холоневичі, де за його сприяння та злагодженим діям команди Радикальної партії на Волині сільський дошкільний заклад вперше за 45 років отримав субвенцію з державного бюджету.Буде більше  українців-малюків – щасливішою буде Україна!

На зустріч з  народним депутатом  прийшло чимало  місцевих мешканців.  Тих, хто ще має роботу в селі і не виїхав на закордонні заробітки.

Холоневичі – крайня точка Ківерцівщини, до обласного центру, міста Луцька, звідси понад сімдесят кілометрів, до районного центру, міста Ківерці, –  п’ятнадцять.  Попри все, селяни тут оптимісти, тримаються своєї малої батьківщини, будуються, створюють нові родини. Саме цей населений пункт – один з небагатьох на Волині, який демонструє позитивну динаміку приросту. Щороку до сільської школи тут йде 30 першокласників. Є малеча і в сільському садочку «Колобок».


Саме про свій дошкільний заклад, який вперше за 45 років відремонтували, встановили нову покрівлю , говорять всі жителі села. Вагоме бюджетне фінансування минулого року прийшло в село завдяки ініціативі Лідера Радикальної партії Олега Ляшка та його заступника – народного  депутата Андрія Лозового. Команда Радикальної партії на Волині, яку очолює Володимир Кравценюк, звернулася з проханням про допомогу, і робота почалася. Завдяки отриманим коштам, дитячий садочок осучаснили, нова металочерепиця виблискує на сонечку. Тепер тут за підтримки команди РПЛ на Волині та керівництва Цуманської ОТГ, куди увійшло село, планують ще й добудову приміщення. Причина вагома: діток в Холоневичах багато, місця для всіх не вистачає.

Але найголовніше те, що для малих відвідувачів «Колобка» створено комфортні умови, тож мами вже можуть не турбуватись, що діткам буде холодно чи капатиме на голову.

Заступник Лідера Радикальної партії Андрій Лозовий, який прибув на Ківерцівщину, аби пересвідчитись, як використали  в ОТГ бюджетну підтримку, задоволений. Село не впізнати, настрій в людей чудовий, вони переконані, що Радикальна партія буде допомагати волинським селянам і надалі.

«Тішуся, як гарно і затишно стало в садочку після ремонту. Особливо радує, що вперше за 45 років держава спрямувала субвенцію в цей дитячий заклад. Я і надалі докладатиму зусиль, щоб держава звертала увагу на важливі соціальні об’єкти Волинської області.
Минуло року тут вдалося перекрити дах, а це – і тепло, і сухість. Це дуже важливо для малечі, бо їх організм чуттєвий до сирості та холоду. Ваше село живе, дзвенить людськими голосами. Це дуже чудово. Буде більше  українців-малюків – щасливішою буде Україна!»,- підкреслив Андрій Лозовий.
«Дякуємо вам і вашій команді, Олегу Валерійовичу – перемоги!»

За словами народного депутата, для того, щоб українців стало більше, потрібно перш за все, дати молоді можливість працювати і розвиватись в своїй країні. Олег Ляшко та Радикальна партія виступають за збільшення допомоги при народженні дитини, адекватні пільги для багатодітних родин, зниження тарифів на комунальні послуги. Також потрібно інвестувати в освіту і науку, тому що, той, хто не будує школи, буде згодом будувати тюрми.

«Отут, на Волині що найболючіше? Це – міграція. Масово виїжджає молодь,бо не бачить тут альтернативи. Будувати в сусідній Польщі будинки, збирати полуницю. Країна втрачає працездатних людей через бездарну політику влади. Кожен має право поїхати, але влада мусить дати можливість людям нормально жити вдома. Тоді ніхто не куди не поїде», – продовжив заступник Лідера РПЛ.

«В Холоневичах позитивна динаміка приросту населення. Щороку 30- 40 діток йде до школи. І стільки ж на черзі в дитячий садочок. Саме для простих людей, працелюбів Олег Ляшко пропонує абсолютно чіткий план відновлення економіки, який дасть можливість зупинити вимирання української нації. Він пропонує запровадити програми будівництва житла для молоді, збільшити виплати при народженні дитини, а також надавати молодим сім’ям кредити під 1% річних для того, щоб родина могла придбати квартиру. Зараз молоді сім’ї тиняються по найманих кутках і не народжують дітей, бо бояться, що завтра їх викинуть з хати. Це і підтримка фермерів, лікарів, вчителів. Українець має бути господарем на своїй землі і жити гідно»,- підкреслив керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

Завідуюча сільським дитячим садочком Людмила Федорівна працює тут з 1979 року. Дуже рада тому, що тут провели капітальний ремонт при сприянні Андрія Лозового та команди РПЛ.

«Дякуємо Вам, вашій команді. Ми за вас! Обов’язково передайте щиру подяку Олегу Ляшку. І побажання перемоги!», – промовила керівник сільського садочка.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів