Андрій Лозовий: «Куб вивезеного в Євросоюз українського лісу коштує 50 доларів, а куб українських меблів – від 2000 доларів» (ВІДЕО)

Андрій Лозовий: «Куб вивезеного в Євросоюз українського лісу коштує 50 доларів, а куб українських меблів – від 2000 доларів» (ВІДЕО)

Українські ліси не можна знищувати. Навіть в обмін на кредити від Євросоюзу. Потрібно розвивати свою економіку, активно залучати інвестиції і створювати нові робочі місця для українців. Про це розповів народний депутат України Андрій Лозовий, аналізуючи  важливий економічний законопроект РПЛ «Купуй українське – плати українцям» під час інтерв’ю волинському інформаційному 12 Каналу.«Порівняйте цифри: куб вивезеного в Євросоюз українського лісу коштує 50 доларів, а куб українських меблів – від 2000 доларів. Це – робочі місця, гідні зарплати, податки в місцевий бюджет і розвиток нашої економіки. Українська влада пишається тим, що наше зерно купує 5 країн Євросоюзу. Не зерно потрібно постачати, а вироби – борошно, макарони, печиво, виготовлені в Україні руками наших робітників. Наша влада лобіює інтереси іноземних  працівників, а Радикальна партія дбає про те, щоб українці жили, а не виживали. Мали роботу і не шукали кращої долі за кордоном», – підкреслив народний депутат.Також Андрій Лозовий наголосив, що прийнятий Польщею антиукраїнський закон «Про інститут національної пам’яті» провокує міжнаціональні протистояння та загрожує безпеці самої Польщі. Коли поляки вигадують причини для боротьби із Україною, вони ослаблюють власну безпеку і власну незалежність. Потрібно відповідати на виклики, які постають перед нашими країнами сьогодні.

маю честь бути першим гостем політичних ефірів на 12 Канал з чарівною Katya Pavlova.

Publiée par Андрій Лозовий sur Mercredi 21 février 2018
Прес-служба РПЛ на Волині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів