Андрій Лозовий: «Лише Олег Ляшко дасть людям український газ по справедливій ціні

Андрій Лозовий: «Лише Олег Ляшко дасть людям український газ по справедливій ціні

Сьогодні «Нафтогаз» надсилає людям платіжки із липовими боргами за 100-300 кубів газу. Це – чергова афера корумпованого державного монополіста, який вигадав нову схему обману людей – у платіжках нараховує додаткову оплату за сотні кубів газу, мовляв, через недостовірність показів лічильників. Люди встановили лічильники за власний рахунок, економлять кожну копійку, а потім отримують отакі брехливі платіжки, що повинні заплатити за 100 кубів газу, який вони не споживали. Вся боротьба із корупцією, про яку говорить влада, розбивається об ці платіжки. На цьому наголосив народний депутат України Андрій Лозовий.«Українці платять за комуналку 57% від загального доходу сім’ї – це найбільший показник серед всіх країн Європи. Натомість, німецька сім’я платить 13%. При цьому, зарплата в Німеччині в 14 разів більша, ніж в Україні. Якщо влада вимагає платити за газ європейську ціну, тоді вона має дати українцям європейські зарплати і пенсії. Інакше це грабіж чистої води!», – переконаний політик.

За словами народного депутата, відповідно до меморандуму з МВФ, до 2020 року вартість газу зросте на 78%. У листопаді – до 8,55 грн за куб, у травні – до 9,85, у січні 2020 року – до 12,31 грн. При цьому,  за рік зарплати зростуть на 200 грн, а пенсії – лише на 60 грн.

«Коли у листопаді-грудні поточного року зарплати зростають на 15%, а тарифи аж на 25% – то навіть першокласнику зрозуміло, що люди стають біднішими. Саме тому Олег Ляшко та  наша фракція не голосували за антинародний держбюджет на наступний рік»,- підкреслив Андрій Лозовий.

Влада забрала субсидії у мільйонів українців. Своїм рішенням з 1 травня уряд скоротив соціальну норму споживання газу, внаслідок чого обсяги субсидій стали значно меншими. Тепер навіть з урахуванням субсидії пенсіонер платить за комуналку 1 тис грн із пенсії у 1,5 тис грн. На життя, їжу та ліки стареньким не лишається майже нічого.Керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк в свою чергу додав, що ціна на газ має бути справедливою, а його якість – відповідати ДСТУ.

«З настанням перших зимових холодів ми відчули нову «якість» газу, хоч за накручені кубометри сплачуємо  космічні газові тарифи. Вранці  не можна чайник за пів години закип’ятити. Тому фракція РПЛ добивається від влади рахувати газ по калоріях, а не по кубометрах, щоб люди платити за реально спожитий газ, а не  за повітря», – зазначив Володимир Кравценюк.

«Олег Ляшко не припинив боротьби за справедливі тарифи. Він вимагає від голови ВР негайно припинити грабіжницьку політику влади і терміново поставити на голосування внесений ним проект постанови ВР №9265 «Про скасування рішення уряду про підвищення ціни на природний газ та запровадження мораторію на підвищення цін на природний газ для населення».  Радикальна партія пропонує чіткий план зниження ціни на газ – це – скасування рішення уряду щодо підвищення ціни на газ, дворазове зниження вартості газу для побутових споживачів за рахунок збільшення власного видобутку. Звільнення наглядової ради та керівництва «Нафтогазу», які отримують «космічні» зарплати і премії. Також проведення енергомодернізації  та утеплення шкіл, лікарень, дитячих садків та житлових будинків. Та скасування  рішення уряду, яким у мільйонів людей забрали субсидії, щоб українці не віддавали останнє на оплату комуналки. Якщо влада не зробить це зараз, після виборів це зробить президент Олег Ляшко!»,- підсумував  голова обласної організації РПЛ. Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів