Андрій Лозовий: Людина і корова- це Інь і Янь

Андрій Лозовий: Людина і корова- це Інь і Янь

Андрій Лозовий з трибуни парламенту заявив, що корова є символом достатку української родини. «Лауреат Нобелівської премії з літератури Герман Гессе описує, як у часи Середньовіччя мандрівники знали, що до містечка прийшла чума і смерть. Вони розуміли це, коли здалеку чули страшний рев корів. Бідолашні тваринки  відчували, що не буде кому їх доїти. Насправді корова не може без людини, а людина не може без корови. Людина і корова – це Інь і Янь, якщо говорити про філософські аспекти. Для українців корова не менш священна тварина, ніж для індусів. Тому що на нашій святій українській землі корова – це символ достатку, найбільший друг людини і рятівник», – зазначив народний депутат від Радикальної партії. 
Лозовий наголосив на тому, що політика влади призводить до скорочення поголів’я великої  рогатої худоби.
«Через дурнувату, безпринципну діяльність чинної влади на догоду іноземцям, які бачать нашу країну сировинною колонією, люди змушені забивати корів. Уявіть собі, селянин любить корову, піклується про неї, але не може продати молоко, тому веде корову на забій. Корова ж це відчуває, плаче – вона хоче бути другом людини, хоче допомогти. А що той нещасний селянин може зробити, якщо нема нормальної закупівельної ціни на молоко?», – пояснив народний депутат.  


Лозовий озвучив вимоги команди Радикальної партії до уряду: встановити закупівельну ціну на молоко мінімум 6 гривень за літр, скасувати ПДВ для фермерських господарств, які виробляють молоко, заборонити пальмову олію у молочних продуктах, дати селянам дотації на корову хоча б 10 тисяч гривень на рік.

Прес-служба РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів