Андрій Лозовий: «МВФ проти другого рівня пенсійного забезпечення та не хоче, щоб українці ставали багатшими»

Андрій Лозовий: «МВФ проти другого рівня пенсійного забезпечення та не хоче, щоб українці ставали багатшими»

Заступник Лідера РПЛ  розповів , що одна з вимог МВФ, на яку погодилась влада – це заблокувати введення другого рівня пенсійного забезпечення. Це означає, що  українці і далі отримуватимуть несправедливі пенсії.


«Зараз у нас працює система пенсійного забезпечення першого рівня – солідарна. Хтось отримував 5 тисяч гривень, хтось 15 – всі внески йдуть до загального котла, з якого потім виплачують пенсії. Стаж, зарплату, складність робіт та інші фактори під час нарахування пенсії просто не враховують. Тому люди отримують копійки, – підкреслив народний депутат. -Другий рівень пенсійного забезпечення передбачає, що пенсійні внески конкретної людини йдуть на її особистий рахунок. Вийшов на пенсію – отримуєш саме те, що поклав на цей рахунок».

За словами керівника Радикальної партії на Волині Володимира Кравценюка, персональна система передбачає дуже важливу річ. Сплачені внески можна передати в спадок своїм дітям чи внукам.

«Людина все життя чесно працює, заробляє, платить нормальні внески.  Але ж ніхто не знає, скільки він проживе – 80 чи більше років. Різні в житті бувають ситуації. Дай Бог, щоб ми всі 100 років жили. Але у випадку смерті ці гроші – при другому рівні пенсійного забезпечення – не пропадуть. Ними користуватимуться ваші рідні. Сьогодні вони пропадають. Ви все життя платите, платите…, а потім вони взяли і пропали. І виходить так, що ви все життя забираєте у своїх дітей, робите внески до Пенсійного фонду, а потім можете і не дожити до пенсії, бо в Україні низький рівень життя», – пояснив Володимир Кравценюк.

Саме тому  наші кредитори  зобов’язали владу відстрочити введення другого рівня соціального пенсійного забезпечення, щоб і далі українці отримували несправедливі пенсії.

«МВФ категорично проти введення такої системи, бо не хоче, щоб українці ставали багатшими. Проте Олег Ляшко та фракція РПЛ категорично за! Будемо робити все, щоб українці  ставали багатшими і отримували справедливі пенсії», – наголосив Андрій Лозовий.

Важливо, що саме РПЛ вимагає, щоб мінімальна пенсія становила не менше 3 тисяч гривень.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів