Андрій Лозовий на Волині: «Безробіття в країні сьогодні має найвищий рівень за всі 27 років незалежності!»

Андрій Лозовий, заступник Лідера Радикальної партії Олега Ляшка, спілкуючись з журналістами волинського телеканалу СТН,  засудив дії  влади, яка дбає виключно про власні інтереси, офшорні рахунки і своє збагачення. Натомість в країні прогресує безробіття і тисячі молодих українців виїжджають за кордон в пошуках заробітку.
“У нас сьогодні – пік безробіття за 27 років незалежності. Це страшно! Це гірше, ніж в 90-х! Молодь закінчує навчання і не може знайти гідної роботи, тому емігрує за кордон. Там цінують роботящих українців. Постає питання, а для чого тоді молода людина вчилась кілька років, батьки витрачались, оплачуючи навчання, якщо її знання нікому не потрібні?! Професіонали не потрібні цій олігархічній владі, але потрібні країні”,- підкреслив молодий політик.

“Що маємо сьогодні… Талановиті хлопці і дівчата навчаються в сусідній Польщі і там залишаються. Бо тут їх ніхто не чекає, або пропонують таку зарплату, на яку  не виживеш. Ще гірше, що ця злочинна влада не реалізує цінності, за які проливали свою кров молоді українці, і  волиняни в тому числі, на Майдані. Або як ці корумповані чиновники знущаються над учасниками АТО, які ціною свого життя оберігають наше мирне життя. Не дають роботи, байдуже реагують на проблеми бійців. Наш захисник зараз владі не потрібний!”,- зазначив  народний депутат.Андрій Лозовий підсумував, що  Олег Ляшко та команда РПЛ пропонують такі зміни до держбюджету, які дозволяють розвивати українську економіку, відновлювати робочі місця і  повернути молодих українців додому: “Щоб ставали фермерами, будували власний бізнес і заможну Україну для себе та співвітчизників”.