Андрій Лозовий на Волині:«Пенсіонери їдять суп на воді, а зажерливі чиновники Нафтогазу перераховують мільйонні премії в офшори»

Андрій Лозовий на Волині:«Пенсіонери їдять суп на воді, а зажерливі чиновники Нафтогазу перераховують мільйонні премії в офшори»

Андрій Лозовий, заступник Лідера РПЛ, відповідаючи на запитання журналістів волинського телеканалу СТН, детально  пояснив, що максимальна ціна українського газу – 3700 грн за 1000 кубів. Це вже з рентабельністю та гарним прибутком. Натомість, очільники Нафтогазу Коболєв та Вітренко пограбували кожну українську родину і за рахунок простих людей мають мільйонні премії, спрямовуючи їх за кордон.
«Ми всі отримуємо платіжки і бачимо там необґрунтовані, неадекватні цифри – це нова ціна за газ. Люди не мають з чого заплатити такі суми. До чого довели українців сьогодні?  Старенькі бабусі варять суп на воді, готують котлети з собачого фаршу для себе. Бо так дешевше. Вони – люди з совістю і звикли вчасно сплачувати комунальні послуги. При цьому керівник Нафтогазу Коболєв та його заступник Вітренко розповідають громадськості казки про виграний Стокгольмський арбітраж і нараховують собі мільйонні премії, які переводять в США та Ліхтенштейн. Готують собі фінансову подушку за кордоном та казкове життя в майбутньому. А українці хай злидарюють. За це їх  судити  потрібно», – підкреслив народний депутат.

За словами Андрія Лозового, українського газу досить для потреб його жителів, повноцінної роботи промисловості. Саме тому головна вимога Радикальної партії – знизити ціну на газ до 3700 грн. Також встановити соціальну норму споживання газу – 2000 кубів в осінньо-зимовий  сезон для найменш захищених верств населення. РП вимагає встановлювати лічильники газу в оселях українців безкоштовно.

«Олег Ляшко – майбутній Президент України! Він знає, як захистити українців: потрібно дати людям більші зарплати і пенсії, менші тарифи, більші можливості для заробітку. Він не дасть  таким чиновникам набивати власні кишені та офшорні рахунки грошима, а українців лишати жебраками», – підсумував заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів