Андрій Лозовий на Волині: «Життя людини – найбільша цінність. Для порятунку онкохворих українців РПЛ добилась одного мільярда гривень»

Андрій Лозовий на Волині: «Життя людини – найбільша цінність. Для порятунку онкохворих українців РПЛ добилась одного мільярда гривень»

Радикальна партія  добились  від влади   суттєвого збільшення фінансування програм для  лікування онкохворих українців за кордоном. На цьому наголосив заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий, відповідаючи на запитання журналістів волинського телеканалу СТН.  Один мільярд гривень уряд спрямує  на оплату  дороговартісного лікування важкохворих  співвітчизників.«Життя людини – найбільша цінність. Має бути системна державна політика допомоги людям. Не так, як у нас зараз.  Коли чиновник високого рангу, заступник сумнозвісної Уляни Супрун каже, що ці люди приречені і все одно помруть. Вони дуже хочуть жити, бачити, як дорослішають їх діти. Я це знаю, адже з колегами активно допомагаємо співвітчизникам.  Вигризаємо ці кошти в провладних кабінетах, бо вони дуже потрібні хворим . Уляна  Супрун і її підлеглі не реагують на людські трагедії і не виділяють гроші на лікування за кордоном.  Санітарку з американським паспортом життя і болі українців мало хвилюють», – підкреслив народний депутат.

«В економіці, державному протекціонізмі президент Білорусії  Лукашенко – для нас приклад. Я вивчав білоруську модель фінансування медицини. За рахунок витрат іноземців на лікування, українців в тому числі, в цій країні найдешевші операції пересадки кісткового мозку. Своїх громадян вони повністю лікують за  рахунок держави. Білорусія менша своїми природними ресурсами, але в медичному захисті прогресує порівняно з Україною. Маємо дати шанс на життя онкохворим співвітчизникам», – підсумував Андрій Лозовий.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів