Андрій Лозовий: «Наша команда добилась, аби на місці сміттєзвалища в Горохові був збудований спортивний комплекс європейської якості»

Андрій Лозовий: «Наша команда добилась, аби  на місці сміттєзвалища в Горохові  був збудований спортивний   комплекс європейської якості»

Вчора в  райцентрі  Горохів  зібрались аматори та прихильники спорту зі всієї Волині. Подія особлива –відкриття в місті  нового відкритого спорткомплексу з гандбольним майданчиком і полем для міні-футболу.

Горохів повертає собі славу гандбольної столиці нашої держави, адже раніше слава про спортсменів-вихованців з цих місць лунала на весь світ. Приїхала  сюди і команда Радикальної партії на Волині, яку очолює Володимир Кравценюк  та особливий гість, якого так чекали і колеги, і місцеві спортсмени – заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий. Адже саме завдяки Олегу Ляшку, Андрію Лозовому та команді РПЛ Волині стало можливим це чудове спортивне свято, як і зведення нового комплексу,  яке зібрало скільки юних спортсменів з Волині і додало їм впевненості у власних силах та нових рекордах заради своєї країни.

Субвенція з державного бюджету, якої добився Лідер РПЛ з коллегами по фракції, кошти з обласного, районного та міського бюджетів, які вибили для массового спорту волинські та горохівські депутати – представники команди Володимира Кравценюка. І от спільна премога і радість в очах ветеранів  спорту – постав новий чудовий спорткомлекс. Тут тепер виховуватимуть нових спортивних зірок.

«Колись на цьому місці в Горохові було сміттєзвалище, а тепер – завдяки Олегу Ляшку – спортивний майданчик європейської якості. Для нас – це значуща подія. Майданчик – це підтвердження, що все можливо, коли працюєш потужною командою. На відкритті  присутній Андрій Лозовий, який разом з Олегом Ляшком в Києві добивався, щоб виділили з бюджету гроші на будівництво. Тут і місцеві депутати від РПЛ в Горохові, обласні наші депутати. Цей майданчик – це заслуга кожного, хто долучився. Окрема подяка нашій обласній команді  – Юрію Ройку  та Віктору Прокопчуку.  Тепер Горохів буде боротися за честь приймати імениті спортивні змагання в себе. Вперед, до перемог!»,- коментує  цю очікувану подію Володимир Кравценюк, керівник РПЛ на Волині.

Уважно слухали  аматори спорту Волині, мешканці Горохова та навколишніх сіл, а також місцеві спортсмени виступ народного депутата від РПЛ Андрія Лозового.

«Раніше тут був графський парк. Потім – гандбольний майданчик, слава про спортсменів-вихованців лунала на весь світ. А далі – руїни, не придатні ні до чого, і купи сміття…Коли я на запрошення Віталія Клемби приїхав сюди вперше у 2017 році і побачив оце страхіття – було важко уявити, що через два роки тут буде серйозний відкритий спорткомплекс із відродженим гандбольним майданчиком і ще одним – для міні-футболу.

Але я пообіцяв зробити усе, що зможу. І завдяки Олегу Ляшку зміг вибити сюди субвенцію з державного бюджету. А представник нашої команди, яку згуртував і націлив на цю гарну справу Володимир Кравценюк –  наш депутат  Юрій Ройко допоміг вибити також кошти з обласного бюджету. Тепер Горохів має стати гандбольною столицею нашою держави.

І, коли я бачив щирі посмішки радості на очах прекрасних ветеранок гандболу Волині 1970-х Людмили Круковської і Анжели Турчинової – зрозумів, що так воно і буде»,- сказав Андрій Сергійович.

«Спорт – це початок всього прогресивного. Ці юні спортсмени, гартуючи тут свої майбутні спортивні рекорди – прославлять нашу країну. Хочу наголосити, що наша партійна команда працює спільно на загальний результат. Цей молодіжний соціальний об’єкт потрібен, аби збільшувались ряди фізично загартованої молоді. Цю важливу справу підтримує Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, всі наші партійці, адже  саме тут, в новому спортивному  комплексі  розвиватиметься любительський спорт на Горохівщині, який окриляє молодих,посилює в них  самоповагу та підтримку, впевненість у своїх силах.  Команда РПЛ на Волині, серед якої є чимало спортсменів-аматорів, виступає за те, аби молодь за допомогою спорту ставала успішною в своїй рідній країні. Реалізувала бізнесові проекти, створювала нові родини. Залучала до спорту своїх майбутніх дітей, бо українці –здорова та спортивна нація»,-підсумував Володимир Кравценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів