Андрій Лозовий: «Наша ціль – доступна, якісна медицина пацієнту!»

За  сприяння команди Радикальної партії, зокрема, заступника Лідера РПЛ, вперше за 25 років було виділено субвенцію з державного бюджету в розмірі 500 тисяч гривень на потреби Ковельського медичного об’єднання. 

«Українські лікарі – святі люди!»

Варто зауважити, що це вже друга лікарня в нашій області, яка отримала вагомі кошти для реконструкції  завдяки сприянню фракції Радикальної партії в парламенті. Дещо раніше 3 мільйони гривень Олег Ляшко вибив для Волинської обласної лікарні. Цього разу  бюджетну субвенцію в розмірі 500 тисяч гривень отримало нове медичне об’єднання на Волині –  Ковельське МТМО. Це сталось завдяки особистому сприянню, як Лідера Радикальної партії, так і його колеги по фракції – народного депутата Андрія Лозового.

Володимир Кравценюк та Олександр Місяць, керівник РПЛ в Ковелі, ініціювали звернення щодо виділення коштів з державного бюджету на проведення ремонтних робіт в цьому  медичному закладі.

4 лютого заступник Лідера Радикальної партії прибув  до міста Ковеля, аби пересвідчитись, як використали медики цю вагому бюджетну підтримку.

До честі ковельських медиків, коштами вони розпорядились по-господарськи, перетворивши провінційну лікарню в сучасний медичний заклад. Головний лікар  установи Олег Самчук подбав, аби свій вклад в реконструкцію зробило і Ковельське міське самоврядування.  Ще підключили свої власні резерви, були задіяні в роботах і працівники  об’єднання. Зараз тут капітально відремонтовано частину будівлі старого корпусу медичної установи, в  якій  тепер розміщено хірургічне та травматологічне відділення. Повністю  реконструйовано всі палати для хворих,  діагностичну та адміністративну частину відділення. Також тут оновлено меблі та інтер’єр.

Важливо, що як хірургічне, так і травматологічне відділення Ковельського МТМО працюють з подвійною напругою. Кількість операцій тут виросла вдвічі. Місцеві лікарі роблять все можливе, щоб врятувати людей, повернути їм радість життя. Про все це та інші аспекти роботи об’єднання розповів гостям керівник лікарняної установи. А в залі чекали на зустріч з народним депутатом численні працівники Ковельського МТМО.

«Лікарі – це святі люди! – так розпочав свій виступ політик. – Я знаю це не з книжок та газет. Моя мама – лікар, до речі, вона народилася в Ковелі, тому це місто для мене дуже рідне. Мої бабуся і дідусь також були лікарями. Радий, що спільними зусиллями нам вдалося зробити для вас достойні умови в лікарні. Зараз тут гарний ремонт, світло і затишно. Звичайно, так і робота стає приємнішою, і пацієнти одужують швидше. Коли охайно і красиво навколо, то і настрій чудовий».
 

«Наш Лідер Олег Ляшко вибиває  гідні зарплати медикам»

В супроводі  Володимира Кравценюка та команди РПЛ на Волині, народний депутат  оглянув операційні, лікарські кабінети та палати для пацієнтів.

«Коли бачиш гарний результат намагань, то це дуже мотивує на подальші вчинки. Тепер Олег Ляшко вибиває  гідні зарплати медикам. Коли лікар рятує життя людини, він має розуміти, що його робота і його життя високо оцінюються державою і суспільством. Саме Лідер Радикальної партії ініціював перегляд державного бюджету на поточний рік, щоб збільшити видатки на медицину, зокрема – на зарплати медичних працівників. Мінімальна зарплата лікаря має бути мінімум 15-20 тисяч гривень, а медсестри – 8-12 тисяч гривень», – коментував побачене  Андрій Лозовий.Народний депутат гордиться тим, що причетний до позитивних змін, які за підтримки команди РПЛ відбулись в Ковельському МТМО. Радикальна партія буде допомагати волинським медикам і надалі.

«Такої крутої лікарні в райцентрі, як у Ковелі на Волині, я ще не бачив! А ще дякую чудовому колективу і головному лікарю Олегові Самчуку за теплу зустріч і цікаве спілкування. Наша ціль: достойна зарплата і умови праці – лікарю, доступна якісна медицина – пацієнту!»,- продовжив політик.
 

«Команда РПЛ знає, як повернути українців додому»

Також політик говорив про демографічну кризу в країні і те, як припините масову еміграцію українців та повернути їх додому.

«В нас катастрофічно падає чисельність населення. Молодь їде, народжувати дітей бояться, і низький поріг смертності. Українці дуже рано помирають – в 72 роки в середньому. І це пов’язано не тільки з якістю і доступністю медицини, але і з рівнем життя в цілому,- зазначив Андрій Сергійович. – Для того, щоб українців стало більше, потрібно перш за все дати молоді бути в своїй країні: гарантоване перше робоче місце, доступні кредити на житло, збільшення допомоги при народженні дитини, адекватні пільги для багатодітних родин, зниження тарифів на комунальні послуги. Також потрібно інвестувати в освіту і науку, тому що, той, хто не будує школи, буде згодом будувати тюрми.

Політик переконаний, що для того, щоб українці повернулися додому, треба дати їм тут можливість гідно жити, працювати, реалізовувати себе. Для цього потрібно забезпечити умови для розвитку малого та середнього бізнесу, інвестувати в економіку України і наші підприємства, стимулювати створення робочих місць в країні, а не давати замовлення іноземним компаніям.

«З Андрієм Лозовим  завжди цікаво працювати. Шалений темп, відхилення від графіку і короткі зупинки, щоб поговорити про плани та завдання. Чому ж тоді цікаво? Бо темп дозволяє не оминути жоден район Волині. Зауважу, що депутати інших партій зазвичай заїжджають тільки в центр, графік легко змінюється, коли треба зайву хвилину поспілкуватись з людьми, які постійно підходять з питаннями. Разом з тим, короткі зупинки та завдання – це той елемент політичного менеджменту, який і дає хороші результати. Наприклад, вчора ми були в Ковелі, де саме за його підтримки вперше за 25 років існування лікарні було виділено кошти на ремонт хірургічного та травматологічного відділення. Завжди раді Андрію Сергійовичу на Волині!»,- підсумував напружений графік візиту нашого Куратора в області Володимир Кравценюк.

Важливо, що Олег Ляшко та його команда знає, як зупинити вимирання нації та збільшити народжуваність.