Андрій Лозовий: « Олег Ляшко бореться за те, щоб українці могли опалювати будинки дешевими дровами, а не дорогим газом»

Андрій Лозовий: « Олег Ляшко бореться за те, щоб українці могли опалювати будинки дешевими дровами, а не дорогим газом»

Останнім часом вартість дров зросла вдвічі через те, що президент заветував ухвалений ВР закон Радикальної партії про заборону на їхній експорт. Про це розповів заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий. У січні Олег Ляшко знову внесе у парламент закон про заборону вивезення дров з України.
«Люди не можуть платити за газ, бо він дорогий, і шукають альтернативне паливо. Раніше платити 3 тисячі гривень за машину дров, а сьогодні 6 тисяч гривень. Винний у підвищенні ціни на дрова Президент Порошенко. Він заветував закон Олега Ляшка, де він пропонував заборонити вивезення дров з України. Щороку з України вивозять 4 млн. кубів дров. Це означає, що у нас виникає дефіцит дров, а внаслідок цього наші люди платять за дрова вдвічі більше»,- підкреслив Андрій Сергійович.

За словами народного депутата, Лідер Радикальної партії  бореться за те, щоб українці могли опалювати будинки дешевими дровами, а не дорогим газом. У січні він знову ініціюватиме у парламенті ухвалення закону про заборону вивезення дров з України.

«Мільйони кубів дров, які задарма вивозять з України, повинні бути альтернативою дорогого газу. Так само, як і торф, тому треба відновлювати торфовидобувну промисловість, щоб люди менше платили за комуналку»,- підсумував Андрій  Лозовий.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів