Андрій Лозовий: «Олег Ляшко доб’ється, аби лікар в Україні отримував мінімум 15-20 тисяч гривень»

Андрій Лозовий: «Олег Ляшко доб’ється, аби лікар в Україні отримував мінімум 15-20 тисяч гривень»

Лідер Радикальної партії ініціював перегляд державного бюджету на поточний рік, щоб збільшити видатки на медицину, зокрема – на зарплати медичних працівників. Мінімальна зарплата лікаря має бути мінімум 15-20 тисяч гривень, а медсестри – 8-12 тисяч гривень. Про це розповів заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий.«Життя і здоров’я українців повинні бути пріоритетом для влади. Тому Олег Ляшко ініціював перегляд держбюджету, щоб збільшити видатки на медицину і, зокрема – на підвищення зарплат медичних працівників. Наші лікарі 8 років вчаться, а отримують 3-5 тисяч  гривень  зарплати. Натомість у сусідній Польщі різнороби мають по 12 тисяч  гривень  на місяць. Не дивно, що за таких умов 70 тис. українських лікарів працюють за кордоном»,- підкреслив Андрій Лозовий. 

 За словами народного депутата, єдина можливість повернути їх додому – це підвищення зарплат.“Коли ви робите важливу роботу –  рятуєте життя людей, і за це отримуєте 3-5 тисяч гривень – це просто ганьба. Мінімальна зарплата для медсестри в Україні має бути 8-12 тисяч  гривень, а для лікаря – мінімум 15-20 тисяч гривень. Кандидат в Президенти Олег Ляшко доб’ється достойної оплати для українських медиків. Аби вони тут лікували українців, а не шукали кращої долі за кордоном”, – запевняє народний депутат.

Важливо, що для порятунку онкохворих українців Радикальна партія вже добилась  від влади суттєвого збільшення фінансування – одного мільярда гривень.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів