Андрій Лозовий: «Олег Ляшко вибив для рятувальників 1 мільярд гривень»

Андрій Лозовий: «Олег Ляшко вибив для рятувальників 1 мільярд гривень»

До кінця 2019 року мінімальна зарплата рятувальника ДСНС буде не менше 12 тисяч гривень, пообіцяв Лідер Радикальної партії Олег Ляшко.Завдяки зусиллям народного депутата цього року в державному бюджеті передбачено 1 мільярд гривень на оновлення техніки та ще 100 мільйонів гривень  – на житло для українських рятувальників.  Про це розповів заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий.

«В системі ДСНС сьогодні працює понад 78 тисяч людей. Це  – величезна армія героїчних людей, які щодня ризикують своїм життям. Коли замело дороги, коли треба допомогти породіллі чи врятувати майно, завжди кличуть рятувальників. Тому держава має платити їм високу зарплату, як у військовослужбовців – на рівні 15 тис. грн. Раніше завдяки зусиллям Олега Ляшка лише за 2 роки зарплата ДСНСівців зросла втричі – з 3 до 9 тисяч гривень, але цього недостатньо»,- наголосив Андрій Сергійович.

За словами народного депутата, в Україні 98% пожежної техніки є зношеною – їй по 30-40 років. Це означає, що людина у біді буде чекати півдня, поки до неї приїде пожежний автомобіль.

«Наші рятувальники повинні приїжджати швидко і вчасно, на сучасній техніці та мати всі необхідні засоби захисту. Тому у бюджеті на поточний рік Олег Ляшко вибив 1 мільярд гривень на оновлення автопарку пожежної техніки та ще 100 мільйонів гривень – на житло для рятувальників. 10 років вони не отримували на це жодної копійки»,- підсумував Андрій Лозовий.

Важливо, що народний Президент та команда РПЛ докладуть зусиль, аби український лікар отримував мінімум 15-20 тисяч гривень.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів