Андрій Лозовий: «Російська влада боїться Олега Ляшка, тому фракція РПЛ включена до санкційних списків уряду РФ»

Фракція РПЛ – єдина з українського парламенту в повному складі була включена до санкційних списків Росії. Причина цього – жорстка державницька та проукраїнська позиція Олега Ляшка і його команди. На цьому наголосив народний депутат України Андрій Лозовий.
«Персональні санкції уряду РФ проти народних депутатів від РПЛ – це яскравий доказ того, що російська влада боїться Олега Ляшка та РПЛ більше за інші політичні сили України. Росія боїться «радикалів» за їхню активну, принципову та патріотичну проукраїнську позицію. Агресор бачить, що маленька, але потужна фракція РПЛ активно впливає на українську владу, навіть перебуваючи в опозиції»,- підкреслив Андрій Сергійович.За словами народного депутата, російська влада жодним чином не зможе натиснути чи змінити позицію членів фракції Радикальної партії Олега Ляшка у Верховній Раді. Ні в  нього особисто, ані в  колег по команді немає жодних активів на території Росії.

Керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк, своєю чергою,наголосив, що наші войовничі сусіди добре  розуміють, що Радикальна партія згодом стане однією з найпотужніших політичних сил українського парламенту .«Завдання  Олега Ляшка та нашої  команди – зробити Україну одною з  найсильніших та найавторитетніших держав в світі. Наш Лідер гостро говорить про те, що потрібно зробити в  непростих умовах військового часу. І це не завжди подобається, як владі. Наприклад, про кардинальне збільшення бюджету Збройних Сил України. Від наших  союзників з ЄС і НАТО він вимагає  виконувати умови поважних міжнародних домовленостей, оснастити армію найсучаснішою технікою. Саме  тому наша політична сила – це єдина партія в нашій країні, яка включена до санкційних списків Росії»,- підсумував голова обласної організації Радикальної партії.