Андрій Лозовий: «Три відсотки ВВП Олег Ляшко спрямує на вирішення проблем людей з інвалідністю»

Андрій Лозовий: «Три відсотки  ВВП Олег Ляшко  спрямує на вирішення проблем людей з інвалідністю»

Олег Ляшко відновить справедливість та повагу до людей з інвалідністю в нашій державі. Про це розповів заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий.Олег Ляшко доб’ється, щоб на їхні потреби у держбюджеті виділялося не менше 3% ВВП. Весь громадський транспорт та інфраструктура були облаштовані для людей з обмеженими фізичними можливостями. Також він подбає про  збільшення розміру державної допомоги для людей, які доглядають за своїми родичами з інвалідністю. З теперішніх 200-300 грн.  на місяць – до розміру мінімальної заробітної плати, а їхня тяжка праця має зараховуватися до загального трудового стажу.

«Держава зовсім забула про 2 млн. українців з обмеженими фізичними можливостями. У державному бюджеті на потреби армії має спрямовуватися 5% ВВП, а на вирішення проблем людей з інвалідністю – 3% ВВП. Президент Олег Ляшко закріпить цю вимогу у спеціальному законі. Це дасть можливість побудувати спеціальне житло та облаштувати інфраструктуру, пристосовану до потреб людей з інвалідністю. Тоді не буде жодного тролейбуса, трамвая чи автобуса без підйомника для таких людей. Не буде жодного будинку, магазину, кінотеатру чи будь-якої іншої установи без пандусів та пристосувань для людей з обмеженими фізичними можливостями. Ніхто не намагатиметься закрити жодного будинку відпочинку, як у Боярці для незрячих»,- наголосив Андрій Лозовий.

«Ми повинні поважати старших людей, інвалідів, ветеранів, бо як ставимося до них, так на старості будуть ставитися до нас», – ці слова Лідер нашої партії сказав під час нещодавнього візиту до Луцького геріатричного пансіонату. Переходячи від одного корпусу пансіонату до іншого, він постійно зупинявся біля пенсіонерів, які сиділи на лавочці, чи були на інвалідному візку. Політик потиснув руку чоловіку на інвалідному візку, обійняв сивочолу бабусю. Знайшов кілька хвилин, щоб поспілкуватись з нашим однопартійцем Михайлом  Новосадом. І відразу взявся вирішити нагальну проблему – утеплення фасадів спального корпусу соціального закладу. На це потрібно було вибити 3 мільйони гривень з бюджету. Олег Ляшко знайшов  кошти. Адже ці пацієнти потребують людського тепла і турботи. До цього, за 34 роки, не один державний чиновник, окрім партійців  волинської команди РПЛ не переймався потребами пансіонату. Навіть не заїхав сюди», – підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.Спеціального захисту потребують також ті, хто доглядає за людьми з інвалідністю.

«В Україні живе приблизно 300 тисяч людей, які доглядають за своїми родичами з ДЦП, неходячими або лежачими. Вони не віддають своїх рідних в інтернат і несуть тяжкий хрест за копійчану допомогу від держави – 200-300 грн. на місяць. Кандидат в Президенти від РПЛ пропонує встановити державну допомогу для них – на рівні не менше мінімальної заробітної плати і зараховувати догляд за людиною з інвалідністю до трудового стажу», – підсумував Андрій Лозовий.

Важливо, що Олег Ляшко йде в Президенти, щоб перетворити Україну в країну можливостей.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів