Андрій Лозовий: «Українці мають зміцнювати свою країну, а не збирати полуницю в Європі»

Заступник Лідера Радикальної партії, відповідаючи на запитання журналіста 12 каналу, говорив про найболючіші проблеми сьогодення – демографічну кризу в Україні, і як припините масову еміграцію українців та повернути їх додому.«В нас катастрофічно падає чисельність населення. Молодь їде, народжувати дітей бояться, і низький поріг смертності. Українці дуже рано помирають – в 72 роки в середньому. І це пов’язано не тільки з якістю і доступністю медицини, але  і з рівнем життя в цілому», – підкреслив Андрій Лозовий.

За словами народного депутата, для того, щоб українців стало більше, потрібно перш за все дати молоді можливість працювати  і розвиватися в своїй країні. Це – гарантоване перше робоче місце. Також подбати про доступні кредити на житло. Радикальна партія виступає за збільшення допомоги при народженні дитини, адекватні пільги для багатодітних родин, зниження тарифів на комунальні послуги. Також потрібно інвестувати в освіту і науку, тому що, той, хто не будує школи, буде згодом будувати тюрми.

«Тут, на Волині, на Львівщині – проблема еміграції найболючіша. Масово виїжджає молодь, бо не бачить тут альтернативи. Будувати в сусідній Польщі будинки, збирати полуницю – це дає їм гроші на життя і забезпечення родини. Країна втрачає молодь через бездарну політику влади. Кожен має право поїхати, але влада мусить дати можливість людям нормально жити вдома. Тоді ніхто нікуди не поїде в пошуках кращого життя та заробітку»,- наголосив заступник Лідера РПЛ.

 «Важливий захист національних багатств. У нас сьогодні газ, ліс, бурштин, водойми, земля працюють не на людей. Необхідно закріпити також статус українського фермера – бути господарем на своїй землі. За програмою Радикальної партії українець буде їздити в Європу відпочивати, а не  вкалувати на чужій землі», – підсумував народний депутат.

Важливо, що завдяки сприянню Андрія Лозового та команди РПЛ Ковельске МТМО вперше за 25 років отримало вагому бюджетну субвенцію.