Андрій Лозовий в Холоневичах: «Діти мають навчатися в теплі і затишку!»

Андрій Лозовий в Холоневичах: «Діти мають навчатися в теплі і затишку!»

Цього тижня Волинь відвідав народний депутат України Андрій Лозовий. Політик часто приїжджає в область. І зазвичай їде у віддалені села, невеликі міста, щоб на власні очі побачити проблеми людей. Цього разу політик завітав в села Ківерцівського району – Липне та Холоневичі.Минулого року там відремонтували садочки та школу. На це були спрямовані гроші з державного бюджету. «Села Липне та Холоневичі мають позитивну динаміку народжуваності. Тут живуть молоді родини, народжується багато дітей. А місцева влада вперто ігнорує проблеми освітніх закладів, які не бачили  ремонту більше 40 років. Це загрожувало життю школярів і педагогів. Протікав та розвалювався дах, в приміщенні було холодно і вогко. Про таку ситуацію ми розповіли Андрію Лозовому», – коментує керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

Завдяки зусиллям народного депутата від РПЛ влада таки звернула увагу на сільські соціальні заклади Волині: виділила з державного бюджету кошти на ремонт дитячого садочка «Колобок» в Холоневичах, загальноосвітньої школи та садочка «Сонечко» в Липне.
Молоді батьки та педагоги на зустрічі з Андрієм Лозовим дякували  за допомогу, бо кажуть, вже і не вірили, що хтось-таки щось зробить в їх селах. На що депутат пообіцяв: «І  надалі докладатиму зусиль, щоб держава звертала увагу на важливі соціальні об’єкти Волині. Діти мають навчатися в теплі і затишку!»

А проблем достатньо…Педагоги жалілися на низькі зарплати,на те, що багато односельців виїхало за кордон на заробітки, а молодь не хоче їхати працювати в село. Тож скоро не буде кому вчити дітей.

Середній клас – це опора країни

Андрій Лозовий розповів про своє бачення  політики економічного націоналізму, яку активно втілюють в життя  Олег Ляшко та його команда. Насамперед, це – відновлення економіки України, а саме: формування середнього класу та активізація роботи малого бізнесу. Це забезпечить потреби держави, наповнить бюджет і будуть кошти на гідні соціальні виплати для бюджетників та пенсіонерів.

«Україні необхідна політика економічного націоналізму, це політика захисту національно виробника та створення в Україні нормального середнього класу, тому що у будь-якій цивілізованій державі середній клас – це опора країни. Середній клас формується високими зарплатами інтелігенції, щоб вчитель, лікар, вихователь мав гідну платню», – підкреслив заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий.

 


До Європи – відпочивати, а – не в найми

Відтік працездатних людей за кордон – величезна проблема. Вона гостро відчувається в містах та селах Волині. «Зупинити відтік трудових кадрів можна тільки підвищуючи доходи українців. Тому Лідер нашої  партії Олег Ляшко вимагає  від влади негайно переглянути держбюджет і підвищити мінімальну зарплату зараз  – до 6 тисяч  грн., а з 1 вересня – до 9 тисяч грн. Крім того, потрібно не тільки підвищувати зарплати, а й виводити їх із тіні, щоб люди отримували гроші легально, а не у конвертах. Це також  дасть змогу підвищувати пенсії нашим пенсіонерам», – переконаний народний депутат.

«Робота для кожного, гідні доходи, реальні, а не космічні  ціни і тарифи. Справедливість в житті – це щасливі, заможні громадяни, це високі соціальні стандарти і  впевненість кожного українця в завтрашньому дні. Ми чуємо і знаємо ваші проблеми і вибиваємо у влади їх виконання, добиваючись гідного життя для всіх»– так завершував зустріч з колективами освітніх закладів у селах Липне та Холоневичі Андрій Лозовий.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів