Андрій Лозовий: «Василь Слапчук – воістину незламна людина та крутий письменник»

Заступник Лідера Радикальної партії  Андрій Лозовий разом з керівником РПЛ на Волині Володимиром Кравценюком побували в гостях у відомого волинського письменника, лауреата Шевченківської премії та автора улюблених книжок Василя Слапчука.Цьому візиту передувала дружня розмова 23 грудня минулого року, яка відбулась  у Волинській приймальні народного депутата. Андрій Лозовий тоді дізнався, що наш колега Віктор Мозоль знайомий особисто з письменником, яким він захоплюється багато років. Більше того – в той день був День Народження у Василя Слапчука. Тож, народний депутат не втримався і зателефонував, що привітати Васля Слапчука. На жаль, не зміг зустрітися.  В цей напружений день проходили чергові вибори до об’єднаних громад, тож політик мав багато роботи. Графік був розписаний похвилинно. Андрій Лозовий пообіцяв автору улюблених книгжок обов’язково заїхати згодом.

І дотримав свого слова. Відомий волинський письменник , народний депутат  та керівник РПЛ на Волині змогли познайомитись за горнятком кави та поговорити на улюблену тему – книги та літературна творчість. Зустріч вийшла теплою та зворушливою.

«В Луцьку заїхав в гості до письменника, ветерана війни в Афганістані, воістину незламної людини Василя Слапчука. Так в житті склалось, що 15 років тому я прочитав його книгу «Сліпий дощ», рівно 8 років тому (день в день! меморіс нагадав) ми стали друзями тут, на Фейсбуці.  А 23 грудня, минулого вже року почув від партійця  Віктора Мозоля, що вони із Слапчуком – друзі, і у нього ще й день народження. Ясно, що не привітати я не міг. Василь Дмитрович запросив в гості, – розповів історію знайомства Андрій Лозовий на своїй сторінці в фейсбуці. – Сьогодні – знову на Волині, тому з Володимиром Кравценюком  побували в гостях у цього крутого письменника, який хоч і отримав Шевченківську премію, але, на мою думку – дуже недооцінений. Його час ще прийде. Дякую пану Василю і його чарівній Наталі за тепле, цікаве спілкування, і, особливо,  за підписані книги. Зверніть увагу на тренажер. Внаслідок поранення Василь  Слапчук пересувається на інвалідному візку.  Але, він – не зламався і не здався. А  ще у нього є боксерська груша. Учіться і не скигліть!»

«Дуже вражений знайомством з цим чудовим письменником, який так багато працює. Адже написав більше 30 книг прози та поезії. Наша рідна Волинь багата унікальними незламними особистостями. У Василя Дмитровича ще й особлива сила творчого слова,  непросте життя прозаїка щільно переплітається з життям його літературних героїв. Його цінності – національні, родинні. Дуже пишаюся своїм земляком і вдячний за зустріч!» – зізнався Володимир Кравценюк,  керівник Радикальної партії на Волині.