Андрій Лозовий: « Якщо ми не зупинимо цю владу, якщо не захистимо людей, то України просто не буде» (ВІДЕО)

На всеукраїнській акції «Стоп тарифи», яка відбулася в Києві цього тижня виступив  народний депутат України  Андрій Лозовий.
«Влада по-рабськи кланяється перед МВФ, який вимагає від них підняти тарифи, не піднімати зарплати та віддати газові родовища, віддати ліс-кругляк, віддати людей!”. Дуже сильний виступ Андрія Лозового на мітингу проти підвищення тарифів. Варто послухати декілька раз!»,- наголосив керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.Мій виступ на всеукраїнському мітингу нашої Радикальної партії Олег Ляшко проти грабіжницьких тарифів.

Publiée par Андрій Лозовий sur Jeudi 1 novembre 2018

Андрій Лозовий висловив  загальну думку кожного учасника акції : « Ми показуємо цій злочинній владі, що ми – сила, що ми будемо боротися. Ми – голос українського народу, а наш Лідер – плоть від плоті цього народу. Влада і Президент Порошенко вважають нормальним піднімати ціни на газ і залазити в кишені кожної української родини, бо вони безнадійно далекі від реальності. Вони бояться людей, живуть в ілюзорному світі, їх не цікавлять наші проблеми.  Якщо ми не зупинимо цю владу, то України просто не буде».Учасники мітингу ухвалили резолюцію до уряду. Серед вимог – зниження ціни на газ, повернення права на субсидії всім, хто їх потребує, збільшення соціальної норми споживання газу до 2400 кубів на сезон, встановлення лічильників за держрахунок, проведення масштабної енергомодернізації і найголовніше – підвищення зарплат і пенсій українцям.