Андрій Лозовий : «За жалюгідні подачки МВФ перетворює нас в сировинний придаток – Україна цього не заслуговує»

Андрій Лозовий : «За жалюгідні подачки МВФ перетворює нас в сировинний придаток – Україна цього не заслуговує»

Нинішня влада компрадорів разом з МВФ нав’язують українцям бідність, залежність, еміграцію і приниження. Українці заслуговують на протилежне – нові робочі місця, відновлення промисловості, розвиток економіки, відчуття впевненості, гідності і перспективи у власній країні!  Про це в ефірі 12 каналу розповів  заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий.За словами народного депутата, всім українцям потрібно чітко усвідомлювати, що Міжнародний валютний фонд – не благодійна, а прибуткова організація. Вони дають кредити і ставлять умови, які не вигідні Україні.

«Маємо дуже гарний приклад Польщі, яка відмовилась від кредитів МВФ. Саме Міжнародний валютний фонд хоче відмінити наш законопроект «Про заборону  вивозу на експорту  лісу-кругляка». Наші кредитори – ініціатори підвищення пенсійного віку в Україні та тарифів на комунальні послуги, а їх сьогодні потрібно негайно відміняти. МВФ поставило владі умову – заморозити соціальні виплати та зарплати  нашим громадянам.  Наша політична сила навпаки добивається їх суттєвого збільшення.  Треба  розірвати співпрацю з цією організацією, адже  у нас  сьогодні велика світоглядна різниця в поглядах –  це позиція всієї нашої команди. І шукати  резерви всередині країни»,- наголосив Андрій Лозовий.

«З такими ресурсами, як у нас, з такими працелюбними людьми – маємо колосальний внутрішній потенціал. Маємо заробляти, розвивати свою країну, а не ходити з простягнутою рукою. За жалюгідні подачки МВФ перетворює нас в сировинний придаток, бананову республіку – Україна цього не заслуговує. Олег Ляшко та команда РПЛ  зроблять все, щоб реалізувати  важливі  українські пріоритети, які зроблять нашу країну сильнішою, а кожну українську сім’ю багатшою!», – підсумував заступник Лідера РПЛ.

Важливо, що під час нещодавнього візиту на Волинь Андрій Лозовий наголосив, що Україні потрібна політика економічного націоналізму – політика захисту економічного виробника.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів