Андрій Лозовий заступився за учасників АТО і їх родичів, яких принижують у маршрутках

Андрій Лозовий заступився за учасників АТО і їх родичів, яких принижують у маршрутках

Народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий з трибуни парламенту розповів про хвилю ганебних випадків порушення права учасників АТО та їх родичів на безоплатний проїзд у громадському транспорті.
Минулого тижня на Рівненщині водій маршрутки «Рівне-Здолбунів» нагрубіянив учаснику війни на Сході України Андрію Токарчуку. Боєць зайшов до маршрутки і показав посвідчення УБД. Натомість водій запитав у пана Андрія, звідки їх таких стільки взялося. Врешті чоловіку таки дозволили проїхати безкоштовно.У Волинській області водій автобуса в грубій формі висадив 15-річного Дмитра Гулюка, сина загиблого учасника АТО Сергія Гулюка. Водій змусив дитину вийти з маршрутки, тягнучи хлопця за руку. Вирвав у нього з рук рюкзака і кинув на протилежне сидіння. Дмитро змушений був вийти. Водій свій вчинок мотивував так: «У мене таких, як ти, багато, і я не змушений вас всіх возити».

Позавчора у Кропивницькому на маршруті № 134 водій викинув у вікно посвідчення мами загиблого бійця АТО Ігіта Гаспаряна Сузанни у вікно і сміявся їй в обличчя. Місцеві учасники АТО знайшли цього водія і відвезли на могилу загиблого військового.На Дніпропетровщині, у Кривому Розі водій назвав посвідчення учасника АТО, захисника Донецького аеропорту Владимира Яновича «фігнею».

На Харківщині у Чугуєві водій маршрутки відмовився везти бійця і заявив, що «буде тут добивати, якщо їх на Донбасі не добили». Керівництво одразу звільнило свого працівника.

У Чернівцях водій маршрутки заявив бійцю АТО Миколі Віконському, що його не повезе, і силою вивів з маршрутки. Разом з побратимами хлопець звернувся до мерії, але там сказали, що «впливу не мають».Хмельницька міська рада таки знайшла спосіб покарати маршрутника, який відмовився везти вдову загиблого героя Олександра Бойка Світлану. Водія відправили у зону АТО із гуманітарною допомогою для наших бійців коштом перевізника.

На Київщині 9-ти річного сина загиблого воїна Анатолія Коваля Юрія водій маршрутки висадив на вулицю у мороз. Переляканий хлопець годину чекав наступну машину, щоб дістатись додому зі школи.

Народний депутат Андрій Лозовий зазначив з трибуни Верховної Ради: «Таких історій сотні по країні. Це не просто пряме порушення законів «Про транспорт» і «Про статус ветеранів війни», а й справжня загроза обороноздатності країни. Як почуватимуться хлопці на фронті, знаючи, що навіть елементарні пільги для них не виконуються? Це потрібно припинити!

Наша команда ініціює у обласних радах ухвалення рішень про підписання меморандумів із перевізниками щодо шанобливого ставлення до учасників АТО. Власники автопарків зобов’язуються звільнити водія, який відмовився везти АТОвця чи його родича і виплатити компенсацію. Переконаний, наша  залізна команда зможе реалізувати це на місцях швидко і якісно».«Факти, наведені народним депутатом від РПЛ Андрієм Лозовим – це докази приниження наших Героїв і їх рідних, – прокоментував виступ політика керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк. – Це – наша спільна образа і наша інертність, бо не можемо гідно відповісти перевізникам, які не поважають законів країни, де живуть. Не пам’ятають вони тут на мирній території, що в Україні йде війна. Як писав Тарас Шевченко: «..Славних пращурів великих нащадки погані». Це про ось таких водіїв. Хіба на Волині такий випадок перший, коли водії грубо порушують права учасників АТО на безкоштовний проїзд? Чи виставляють із салону їх рідних? До наших воїнів і їх рідних ми усі повинні ставитись з повагою. Завдяки ним ми маємо мир на Волині!»

Прес-служба Радикальної партії на Волині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів