Андрій Лозовий: « Жалюгідна допомога не дає можливості матері інваліда І групи з Горохова відправити сина на реабілітацію»(відео)

Українці плачуть від безвиході, від страшної бідності, до яких довела антилюдська політика нинішньої влади. Про це в своєму виступі з трибуни парламенту наголосив народний депутат України Андрій Лозовий.


«Плаче лікар, яка сама виховує двох дітей і не може вижити на зарплату лікаря. Вона бере відпустку за свій рахунок і їде в Польщу збирати полуницю.Плаче студент економічного факультету, який з червоним дипломом не може знайти достойну роботу і їде в Словаччину працювати різноробочим.Плаче старенька Галина Іванівна з Гощі на Рівненщині, якій не вистачає коштів купити найнеобхідніші ліки»,- підкреслив Андрій Сергійович.

Українці плачуть від безвиході, від страшної бідності, до яких довела антилюдська політика нинішньої влади. Плаче лікар, яка сама виховує двох дітей і не може вижити на зарплату лікаря. Вона бере відпустку за свій рахунок і їде в Польщу збирати полуницю.Плаче студент економічного факультету, який з червоним дипломом не може знайти достойну роботу і їде в Словаччину працювати різноробочим. Плаче старенька Галина Іванівна з Гощі на Рівненщині, якій не вистачає коштів купити найнеобхідніші ліки. Плаче мати інваліда І групи в Горохові на Волині, якій жалюгідна допомога від держави не дає можливості відправити сина на реабілітацію. А він може ходити. Він хоче ходити. Він хоче жити. Українці хочуть жити! Рано чи пізно цій політиці знищення українців має прийти кінець. Наш лідер знає, як живуть люди і як їм допомоги. Політика Радикальної партії, щоб українців стало більше, щоб в українців була робота і нормальна зарплата, щоб в українців була пенсія, за яку можна жити, щоб зростали соціальні виплати людям з інвалідністю і допомога від держави на дитину, щоб вернули пільги чорнобильцям та всім, хто на них заслужив. Тільки справжній лідер наведе порядок. Його прізвище Ляшко. Слава Україні!

Publiée par Андрій Лозовий sur Vendredi 1 mars 2019

«Плаче мати інваліда І групи в Горохові на Волині, якій жалюгідна допомога від держави не дає можливості відправити сина на реабілітацію. А він може ходити. Він хоче ходити. Він хоче жити. Українці хочуть жити!»,- продовжив заступник Лідера РПЛ.

За словами народного депутата, цій політиці знищення українців має прийти кінець.  Лідер РПЛ  знає, як живуть люди і як їм допомоги. Політика Радикальної партії, щоб українців стало більше, щоб в українців була робота і нормальна зарплата, щоб в українців була пенсія, за яку можна жити, щоб зростали соціальні виплати людям з інвалідністю і допомога від держави на дитину, щоб вернули пільги чорнобильцям та всім, хто на них заслужив.

«Тільки справжній Лідер наведе порядок. Його прізвище Ляшко. Слава Україні!»,- підсумував Андрій Лозовий.