Аварія на транзитному трубопроводі в Луцьку: багатоквартирки на Кравчука та Соборності без гарячої води

Аварія на транзитному трубопроводі в Луцьку: багатоквартирки на Кравчука та Соборності без гарячої води

Вчора ввечері, 13 травня на аварійно-диспетчерську службу ДКП «Луцьктепло»  надійшла телефонограма від ЖЕК №8 про аварію на транзитному трубопроводі гарячого водопостачання, що розташований в підвалі житлового будинку на вул. Кравчука, 26-а.

Аварія сталася між першим і другим під’їздом вказаного житлового будинку. Тому для недопущення підтоплення підвального приміщення працівники ЖЕК №8 вирішили перекрити водопостачання, – інформує прес-служба «Луцьктепла»

Відтак надання послуги з постачання гарячої води тимчасово припинено для мешканців багатоквартирних житлових будинків на вулицях:

вул. Кравчука, 26,  26-а,  26-б,

пр. Соборності, 28, 30, 30-а,  32-а,

вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 1, 7 та для дитячого садка №19 що на вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 5.

Роботи з усунення аварії виконуватимуться працівниками ЖЕК №8 сьогодні, 14 травня, а про відновлення послуги з постачання гарячої води буде повідомлено додатково.

 Важливо, що Олег Ляшко переконаний, що бюджетні кошти потрібно виділяти для вирішення важливих комунальних проблем українців і модернізацію комінальної техніки та інфраструктури, а не спрямовувати на космічні премії чиновникам Нафтогазу.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів