«Без сильної економіки не буде сильної України» – Андрій Лозовий на Волині

«Україні необхідна політика економічного націоналізму – політика захисту національно виробника. Якими б сильними ми не були в бою – без сильної економіки не буде сильної України. Щоб захистити культуру і духовність – так само треба бути потужними економічно. Аби на міжнародному фронті бути гравцем, а не розмінною монетою – слід мати економічну самостійність», – так пояснив економічну стратегію Радикальної партії народний депутат Андрій Лозовий під час прямого ефіру на 12 каналі.За словами Андрія Лозового, економічний націоналізм – це відродження національного виробництва. Це – його розвиток, це – конкурентоспроможність. Це – створення робочих місць.  Відновлення економіки України, формування середнього класу та активізація роботи малого бізнесу. Саме за це виступає Олег Ляшко і його команда. З цього – забезпечення потреб держави, ефективне виконання  її соціальної функції.

«По – перше  пільги для малого і середнього бізнесу. Становлення в Україні нормального середнього класу, тому що у будь-якій цивілізованій державі середній клас – це опора країни. Середній клас формується високими зарплатами, умовно кажучи інтелігенції, щоб вчитель, лікар, науковець мав високу зарплату. По-друге, необхідно розвивати малий та середній бізнес. Необхідно дати доступні кредити, бо кожен, хто створює хоча б одне робоче місце, вже дає серйозний поштовх державі.  Якщо держава дасть серйозний поштовх малому і середньому бізнесу, то це дасть поштовх економіці в цілому»,- продовжив народний депутат.

«Політика економічного націоналізму – це ще й високі зарплати. Заможній людині легше бути свідомою. Саме економічний націоналізм дає можливість дати людям роботу – піднімаючи промисловість – і нормальну заробітну плату, за яку можна жити, а не виживати»,- підсумував Андрій Лозовий.

Важливо, що Олег Ляшко та команда РПЛ добиваються, щоб на потреби людей з інвалідністю виділялось з держбюджету до 3 відсотків ВВП.