Безкомпромісна боротьба та перемоги – чемпіонат Нововолинська з армспорту відбувся за підтримки РПЛ (ВІДЕО)

В місті   Нововолинську  за сприяння  міської організації Радикальної партії Олега Ляшка, яку очолює Віктор Ярема, втретє відбувся  популярний спортивний турнір  – чемпіонат міста з армреслінгу. Головним суддею цього заходу був відомий український спортсмен, володар Кубка світу Андрій Пушкар.
«Армспорт  надзвичайно популярний серед українців, адже ми – нащадки козаків, про силу, бойовий гарт та витривалість яких ходять легенди. Наша Нововолинська  міська організація Радикальної партії, яку очолює Віктор Ярема – стала генеральним спонсором чудового спортивного заходу, на який приїхав наш український чемпіон світу та Європи Андрій Пушкар. Цього року в чемпіонаті взяло участь 40 місцевих спортсменів та аматорів, які вибрали спорт, здорове дозвілля і які хочуть бути корисними своїй країні, прославити її на спортивній арені.  Саме за це виступає і наша політична сила, яка культивує спорт серед партійців та молоді. Вірю, що Віктор Ярема та наші нововолинські колеги  ще зможуть підготувати в рідному місті майбутнього чемпіона. І бажаю їм успіхів»,- підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

Голова Нововолинської міської організації РПЛ Віктор Ярема, виступаючи, побажав землякам безкомпромісної боротьби та перемоги. В змаганнях брали участь як юнаки, так і чоловіки в двох різних вагових категоріях.

Після закінчення чемпіонату з армреслінгу переможці та призери отримали заслужені нагороди: медалі, кубки та грошові призи, які вручили  володар Кубка світу Андрій Пушкар та меценат заходу Віктор Ярема.

П.С. На момент публікації матеріалу стало відомо про ДТП 14 листопада 2018 року неподалік м. Рівного на трасі Київ – Чоп, в який загинув Андрій Пушкар. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.