«Бєспрєдельщики! Плачу за куби газу, які не використав», – підприємець з с. Губин (відео)

«Бєспрєдельщики! Плачу за  куби газу, які не використав», – підприємець з с. Губин (відео)

Малий підприємець Петро Олексійович Мельничук живе в селі Губин Локачинського району. Аби вижити, волинянин  змушений сам працювати і продавцям, і барменом на два свої заклади. Взяти на роботу ще одну людину йому не по кишені. Потрібно сплачувати великі податки.Петро Олексійович розповів, що заважає йому зміцнювати свій бізнес – непомірні ціни на газ і електроенергію.
В сільського підприємця – троє діточок. Заради них він працює, вимагає у влади поліпшення життя. Але вірить лише Олегу Ляшку. Переконаний, саме він поборе бєспрєдельщиків, які душать малий бізнес космічними цінами на енергоносії.

Малий підприємець Мельничук Петро Олексійович з с. Губин, що на Волині, змушений сам працювати і продавцям, і барменом на два свої заклади через великі податки. Він не може розвивати підприємство, найняти персонал, тому що непомірні ціни на газ і електроенергію.В Петра Олексійовича троє діточок. Він просто виборює їх майбутнє. І звертається з проханням-пропозицією до Олег Ляшко. Впевнений, він наведе лад.

Publiée par Політ.Волинь sur Jeudi 14 février 2019

«Хай Олег Ляшко зупинить цей бєзпрєдел з газом та електроенергією! Щоб вони не нараховували наперед передоплату. Не виставляли людям  та підприємцям рахунки з лишніми кубами і наперед гроші не брали. Я беру всього 5 кубів газу, а мені за 20 треба гроші платити. Бєспрєдельщики!»,- висловив своє обурення  нашим партійцям  Петро Мельничук.

«Дрібним підприємцям, людям виставили платіжки за газ, який вони не споживали, а потім чиновники та міністри розповідають їм, що потрібно вимагати повернення грошей назад. Лідер нашої політичної сили каже, що все це відбувається через бардак, відсутність влади і порядку. Це потрібно припинити. Здирати з людей останні гроші за газ, який вони не споживали – незаконно. А того, хто надіслав українцям такі платіжки – треба саджати за ґрати на 10 років»,- так прокоментував цю наболілу проблему голова обласної організації РПЛ Володимир Кравценюк.

«Керівник фракції  Радикальної партії гостро ставить питання, яке є болючим для всіх нас: «Коли пенсія – 1500 гривень, а платіжка за газ – 9 тисяч гривень, в якій країні ми живемо? Так само мізерними є тепер доходи в представників малого бізнесу, який ледве зводить кінці з кінцями. Негайно потрібно міняти таку владу, яка потурає здирницьким тарифам Нафтогазу.  В нашій країні зробити це може лише Олег Ляшко»,- підсумував керівник РПЛ на Волині.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів