Бюджет повинен працювати на збільшення добробуту українців

Бюджет повинен працювати на збільшення добробуту українців

В четвер, 22 листопада президент та уряд збираються протягнути через парламент бюджет на наступний рік – не в інтересах українців, а на догоду МВФ. Олег Ляшко вимагає від влади закласти у цей документ радикальне підвищення доходів українців, а також відновлення державного регулювання цін на ліки, соціально значущі продукти харчування та продукти першої необхідності. Про це розповів керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.
«Бюджет має ухвалюватися не для отримання кредиту МВФ, а для підвищення добробуту українців. Саме тому Лідер РПЛ подав до нього свої пропозиції про підвищення мінімальної зарплати до 6 тисяч грн. Сьогодні 2 мільйони українців отримують мінімальну заробітну плату. 5 мільйонів пенсіонерів отримують мінімальну пенсію у 1,5 тисячі грн. на місяць. Підвищення мінімальної зарплати дасть можливість перерахувати пенсії і цій кількості людей, які отримують сьогодні 1,5 тисячі грн. пенсії – вони додатково отримають 1 тисячу гривень»,-  підкреслив голова обласної організації РПЛ.

Володимир Кравценюк зазначив, що колись в Україні було 195 цукрових заводів. Зараз лишилося 44. Через високі тарифи на газ 14 з них зупинилися в цьому році. Внаслідок підвищення ціни на газ, собівартість цукру зросла на 2 грн. Це означає, що в магазині він буде коштувати на 5-10 грн.  більше. І так – на всі продукти харчування: макарони, хліб, масло, олію, яйця. Через підвищення ціни на газ дорожчають також ліки в аптеках. Тому кожен другий українець відмовляється від лікування, бо не має за що купити медикаменти.«Стабілізувати ціни можна, лише знизивши тарифи на газ. Цього домагається  від влади Олег Ляшко та його команда. Досить догоджувати МВФ і набивати власні кишені. Потрібно подбати про добробут кожної української родини.  Першочергові вимоги фракції Радикальної партії – це зниження тарифів на газ та відновлення державного контролю за цінами на ліки і продукти першої необхідності. Це дасть можливість зберегти зарплати, пенсії та заощадження людей, які з’їдає інфляція»,- підсумував керівник РПЛ на Волині. Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів