«Чи отримують люди доступні медичні послуги? На жаль, ні..» – Дмитро Лінько про медичну реформу

«Чи отримують люди доступні медичні послуги? На жаль, ні..» – Дмитро Лінько про медичну реформу

«Пані Супрун  не відмовилась від громадянства США, це – людина з подвійним громадянством.. Вона не може займати таку посаду. Це пряме порушення Закону про  державну службу.  Нагадаю, народного депутата Артеменка за аналогічне порушення позбавили подвійного громадянства. І це правильно. Але, чому у нас існують подвійні стандарти? Комусь можна допускати порушення, комусь – ні. Саме це стало причиною позову, ініційованого командою   Олега Ляшка до суду»,-  підкреслив  народний депутат від РПЛ Дмитро Лінько, відповідаючи на запитання журналістки каналу Сфера-ТВ щодо  проваленої відомством медичної реформи.За словами Дмитра Володимировича, посадовці не мають права керувати міністерствами та відомствами у статусі тимчасово виконуючого обов’язки більше трьох місяців. Більше двох з половиною років для пані Супрун закон про державну службу – не указ.

«Про медичну реформу потрібно питати думку людей. Особливо в селі, якнайдалі від Києва, тут на Волині. Що з зарплатами лікарів. Чи дійсно вони підвищуються? І що головне – чи отримують люди сьогодні медичні послуги? Чи мають вони доступну медицину? На жаль, ні..»,- переконаний  народний депутат.

Дмитро Лінько зазначив, що в українців накопичилося чимало претензій до колишньої виконувачки обов’язків Супрун. Дорогі ліки, закриття ФАПів та лікарень, недоступна медицина – все це наслідки так званої медичної реформи. Щоб народити, молоді дівчата повинні трястися по дорогах сотні кілометрів. До дитини із температурою 39 градусів або до бабусі із високим тиском не приїжджає швидка. Лікарі тепер відсилають всіх до сімейного лікаря, а до нього не пробитись.

«Відновлення медицини потрібно починати з наведення у ній порядку. Олег Ляшко добивається, щоб Україною керували українці, які лікують дітей і самі лікуються в наших лікарнях. А то високопосадовці по закордонах лікуються, а сільські лікарні закривають. На посаді голови МОЗ має працювати людина, яка знає  і розуміє проблеми українців і не закриватиме, а відкриватиме лікарні», – підсумував народний депутат.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів