Депутат Луцької райради від РПЛ Олександра Лисак разом з виборцями організувала день села Садів

Депутат  Луцької райради від  РПЛ Олександра Лисак разом  з виборцями організувала день села Садів

Голова Луцької районної організації РПЛ, депутат Луцької районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Олександра Лисак разом з активістами осередку взяла активну участь у підготовці та святкуванні Дня села Садів, яке розташоване  у Луцькому районі.
До слова, партійка  активно відстоює соціальні запити жителів Садівського округу, від якого отримала депутатський мандат. За  цей час разом з однодумцями домоглась виділення майже 3 мільйонів гривень бюджетних коштів на потреби соціальних закладів, які розташовані в цьому віддаленому округу та на підтримку багатодітних сімей Садова. Так багатодітна мама Антоніна Соломко отримала від депутатки-радикалки 100 листків шиферу для перекриття оселі.

Невпізнанно змінилась і Садівська загальоосвітня школа, яка вперше на Волині стала ініціатором відкриття Садівської козацької республіки. Тут перекрили дах, поміняли старі вікна на сучасні, які зберігають тепло, провели реконструкцію підлоги у спортзалі та просторої вхідної тераси. Також частково реконструйовано сільський  будинок культури та відкрито другу групу для садівських малюків в сільському садочку.
«День села – це особливе свято для моїх сільських виборців,- розповідає  Олександра Лисак,- у Садові проживають справжні працелюби та патріоти своєї країни, тут шанують борців-земляків, які в лавах УПА здобували незалежність нашої держави і в таких патріотичних традиціях виховують своїх дітей. Аби свято запамяталось, ми запросили у село  представників громадського формування «Буг». Садівські хлопчики не відходили від них, вчились у вояків, як поводитись зі зброєю, захищати свою країну. Свої чудові рушники позносили сільські майстрині, біля будинку культури співали місцеві учасники художньої самодіяльності, а дітлахи займались у майстер-класах, які організували для них дівчата з бібліотеки-філії № 6.  Також я привезла із собою фотоінсталяцію у вигляді серця і подарувала селу. Жителі Садова залюбки фотографувались тут, адже така композиція символізує щиру любов до свого населенного пункту, своїх односельців.  А ще ми дарували селянам календарі з фотографією нашого Лідера Олега Ляшка, який активно відстоює запити фермерів та селян, роздавали газети . Всім без вийнятку було весело і цікаво».Виконуючий обов’язки голови Волинської ТО Радикальної партії Олега Ляшка Володимир Кравценюк високо оцінює ту партійну роботу, яку проводить в Луцькому районі осередок Радикальної партії. «Тут працюють молоді партійці, яких очолює Олександра Лисак. Вона  отримала депутатський мандат як знак довіри від сільських виборців,- говорить Володимир Кравценюк. – Округ там віддалений, багато соціальних проблем, які не вирішувались роками. Прийшла молода радикалка – і от не впізнати освітній заклад в селі, так само за виділені бюджетні кошти відремонтували будинок культури, допомогли багатодітним мамам та обладнали в садочку ще одну дитячу групу. Сільській громаді це було вирішити не під силу. Люди повірили Олександрі і разом з нею організували таке чудове свято в своєму селі.»

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів