Депутат Волиньоблради опікуватиметься вихованцями спортивної школи в місті Рожище

Депутат Волиньоблради опікуватиметься вихованцями спортивної школи в місті Рожище

Сергій Котюк, депутат Волинської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, завітав до Рожищенської районної дитячо-юнацької спортивної школи та вручив  її вихованцям  подарунок – кольоровий принтер. Партієць  взяв до уваги  прохання директора цього навального закладу Сергія Приходька, з яким він звернувся раніше під час депутатського прийому і придбав необхідну оргтехніку. Обранець від Радикальної партії  поспілкувався з працівниками школи та юними спортсменами і запевнив, що як людина, небайдужа до спорту, навідуватиметься постійно і допомагатиме школі.
«Підтримую ініціативу Сергія Котюка, який взяв шефство над юними спортсменами Рожищенського району. Команда Радикальної партії на Волині  виступає за те, аби молодь за допомогою спорту гартувалась, здобувала  переконливі перемоги. Спорт – це початок всього прогресивного», – підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«До цієї спортивної школи приходять хлопці і дівчата не лише з міста Рожище, але й сільських населених пунктів району. Я розмовляв з ними, діти з захопленням розповідають про свої спортивні здобутки, бо мають тут хороших наставників. Вони – майбутнє нашої країни, її гордість. Обов’язково  підтримуватиму своїх земляків», – підсумував Сергій Котюк.

Прес-служба Радикальної партії на Волині

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів