Депутатка Луцької райради від РПЛ Олександра Лисак звітує перед виборцями

Керівник Радикальної партії в Луцькому районі, депутат Луцької районної ради Олександра Лисак прозвітувала перед виборцями про депутатську діяльність в минулому 2017 році.

Важливо, що голова фракції РПЛ в Луцькій райраді, волонтер  Олександра Лисак  вже вдруге звітує перед виборцями Садівської громади. За активної громадської позиції депутата, підтримки фракції для жителів віддалених сіл Луччини – Садова та Білостока –  вдалося вирішити чимало важливих соціальних проблем.

«Мешканці села Садів добре знають Олександру Лисак,адже кожна соціальна проблема вирішується за її участі. Осучаснюється сільська школа та будинок культури, відкриваються нові групи  в садочку для сільської малечі. Тверде покриття з’явилось на сільських вулицях, які були непрохідними. Нещодавно відкрився спортивний зал в школі для майбутніх сільських чемпіонів. Світлий, просторий та сучасний, з новим надійним покриттям на підлозі. І це все в населеному пункті, про який місцеві чиновники просто забули. Завдяки нашим партійцям люди повірили у власні сили, побачили однодумців», –підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Садів – це частина національно свідомої України.Рада, що з моєю посильною допомогою відроджуються славні національні традиції, які передаються від найстарших жителів до молодших. Тепер всі знають про Садівську козацьку республіку, і що тепло діткам в школі, бо там замінено всі вікна. Відновились уроки фізкультури, які проходять в новому спортзалі. Відремонтована вхідна тераса, яка була аварійною. Ще потрібно закінчити ремонт будинку культури і утеплити фасад школи. За підтримки фракції вирішимо і ці питання», – поділилася планами на майбутнє Олександра Лисак.

Разом з тим, минулого року депутат Луцької райради від РПЛ озвучила 7 депутатських запитів, провела 14 зустрічей з виборцями, надала більше 100 юридичних консультацій. А наприкінці року разом з однопартійцями привітала з новорічними святами мешканців геріатричного пансіонату в селі Білосток .

Прес-служба РПЛ на Волині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *