Депутати Ковельської міської ради від РПЛ прозвітувались перед виборцями та громадськими активістами

Депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка в Ковельській міській раді прозвітувалась перед містянами про свою депутатську діяльність в минулому  2017 році. На захід були  запрошені жителі  міста Ковеля, депутати інших партій і члени громадської ради, яка функціонує при Ковельській міськраді.Керівник фракції РПЛ, депутат Ковельскої міської ради Олександр Місяць та член фракції, депутат Ковельської міської ради Наталя Долінко не лише докладно розповіли про депутатську діяльність, але й відповіли на всі запитання представників Ковельської міської громади. Не уникали відповідей на найболючіші теми, які піднімали їх земляки.

Обранці громади проаналізували свою роботу щодо запитів, звернень, особистих прийомів громадян. В минулому році вони здійснили 30 прийомів, на яких побувало чимало городян.

Саме депутати-партійці  допомогли своїм  землякам-учасникам  АТО отримати  земельні ділянки в місті. Ковельська громада добре пам’ятає резонансний судовий позов проти Ковельського міськвиконкому. Фракція Радикальної партії разом з громадськими активістами брала участь в судових засіданнях. Гуртом зробили все, для того, аби такі Герої, як ковельчанин Роман Рибчук та його побрати, отримали землю, гарантовану державою. Депутати заступились за АТОвців, не дозволивши роздерибанити  земельні наділи воїнів.«Фракція наших колег-однопартійців  в місті Ковелі є однією з найдієвіших на Волині. Працюють згуртовано та відповідально. Захищають інтереси громади, професійно опонують міській владі, не допускаючи порушень законодавства. Саме тому мають заслужений авторитет серед громадськості та мешканців міста»,- такої думки дотримується  керівник Волинської Радикальної партії Володимир Кравценюк.

«Майже сотня  наших депутатських звернень і запитів, рішення про створення запасу земельних ділянок в нашому місті для наступного відведення учасникам бойових дій, інвалідам, членам сімей загиблих учасників АТО та іншим пільговим верствам населення. А ще ініціатива колег щодо виділення  та освоєння коштів в комунальній та соціальній сфері життєдіяльності міста. Боротьба з бюрократичною машиною Ковельської виконавчої влади, яка не завжди підтримує важливі проекти та не визнає компромісів. Такою була депутатська діяльність нашої фракції Радикальної партії у Ковельській міській раді. Але нас підтримують люди, так само, як і партію, тому згуртовано працюватимемо і надалі»,- наголосив керівник фракції РПЛ в Ковельській міськраді Олександр Місяць.

 Прес-служба Волинської ТО РПЛ