Депутати від РПЛ подали звернення до місцевих рад на підтримку закону про боротьбу з контрабандою лісу-кругляка

Депутати від РПЛ подали звернення до місцевих рад на підтримку закону про боротьбу з контрабандою лісу-кругляка

Фракція РПЛ у Волинській обласній раді надіслала звернення до голови облради з проханням розглянути підготовлений проект рішення на підтримку закону№5495, який має на меті припинити контрабанду українського лісу до ЄС, зберегти робочі місця та забезпечити екологічну безпеку країни. Її приклад  наслідували депутати від Радикальної партії в радах ОТГ, районів та міст області. Загалом, в 16 органах місцевого самоврядування депутатський корпус команди РПЛ на Волині розраховує на підтримку колег, адже згадуваний законопроект важливий для подальшого розвитку економіки, наповнення бюджету, зокрема, і в нашій області.  Про це розповів керівник РПЛ на Волині  Володимир Кравценюк.
«Лідера Радикальної партії Олега Ляшка обурює безвідповідальність влади, адже за правильного державного регулювання ліс міг би приносити велику користь для української економіки. Наша  Волинь – це край лісів. Сьогодні вам навіть діти скажуть, що волинський ліс везуть до Європи. Разом з тим, цуманським переробникам не вистачає сировини, щоб загрузити повністю нову лінію з виробництва лущеного шпону, який вони постачають в 14 країн світу. Кожен волинянин, який там легально працює, отримує 10-12 тисяч гривень зарплати, а податкові відрахування поповнюють бюджети сільських, селищних, районних рад. Мої колеги по партії кажуть, що ми втрачаємо щороку 18 мільярдів гривень – величезні гроші, бо не переробляємо деревину самі. Маємо контролювати вирубку і відновлення лісів, створювати комплекси для повної переробки та працевлаштовувати там людей», – підкреслив голова обласної організації РПЛ.Перебуваючи з робочою поїздкою на Волині, народний депутат Андрій Лозовий наголосив, що «попускаючи контрабанду нашого лісу, влада скоює державний злочин – забирає право на нормальне життя в прийдешніх поколінь».«Порівняйте цифри: куб  вивезеного в Євросоюз  українського лісу коштує 50 доларів, а куб українських меблів – від 2000 доларів. Це – робочі місця, гідні зарплати, податки в місцевий бюджет  і  – розвиток нашої економіки. Українська влада пишається тим, що  наше зерно купує 5 країн Євросоюзу. Не зерно потрібно постачати, а  вироби – ліс, меблі, борошно, макарони, виготовлені  в Україні руками наших робітників. Влада лобіює інтереси іноземних  працівників. А Радикальна партія дбає про те, щоб українці жили, а не виживали», – зазначив  Андрій Лозовий.

«Навіть якщо ви не належите до нашої політичної сили, повинні розуміти за що ми боремося. За чисте повітря для наших дітей, за збережені ліси, за робочі місця для українців і достойні зарплати та пенсії для них. За гідне життя в рідній країні!», – підсумував Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів