Депутати від РПЛ створили фракцію в Торчинській ОТГ

Депутати від РПЛ створили фракцію в Торчинській ОТГ

Радикальна партія на Волині називає фейком інформацію, яку розповсюдили інтернет-видання «Волинські новини», «Конкурент» та «Під прицілом».

Вчора, 22 травня в новоствореній Торчинській  громаді відбулось перше сесійне  засідання. Новообрані депутати, зокрема, і чотири представники від  Радикальної партії Олега Ляшка Василь Коляда, Олександр Горошко, Ніна Коляда та Сергій Коломієць отримали депутатські посвідчення та сформували п’ять депутатських комісій, в яких будуть працювати.Важливо, що  місцеві депутати-партійці тут же заявили  про створення депутатської фракції Радикальної партії в об’єднаній селищній громаді.

Разом з тим, інтернет-видання наших політичних опонентів «Волинські новини», «Конкурент» та «Під прицілом» створили новину-фейк в інформаційному середовищі. Написали, що представники від Радикальної партії приєднались до депутатської групи «За Торчинську громаду».

«Ще раз для всіх адекваних ЗМІ офіційно заявляю – 4 депутати РПЛ створили окрему фракцію Радикальної партії Олега Ляшка в Торчинській ОТГ.Всі  наші депутати  є партійцями і працюють виключно на інтереси громади та партії.  Вся інша інформація є фейком і ми будемо на неї реагувати в межах закону»,- підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

Також на сесійному засіданні в Торчинській ОТГ було створено п’ять депутатських комісій: земельна, бюджетна, з гуманітарних питань, з питань регламенту та депутатської етики, з питань будівництва та облаштування доріг.  В чотирьох з них працюватимуть новообрані депутати від РПЛ.

Проте цю інформацію журналісти з вище перелічених інтернет-видань не оприлюднили. З неї  фейк не зробиш.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів