«Держава забула про 2 мільйони українців з обмеженими можливостями, але не забула Радикальна партія» ,- Юрій Федун

«Держава забула про 2 мільйони українців з обмеженими можливостями, але не забула Радикальна партія» ,- Юрій Федун

Команда Радикальної партії відновить справедливість та повагу до людей з інвалідністю в нашій державі. Про це під час ефіру на телеканалі «Сфера-ТВ» підкреслив  Юрій Федун, кандидат в народні депутати від РПЛ.

Важливо, що Юрій Степанович, як  голова  громадської організації «Громадська  взаємодія людей з інвалідністю» озвучив  нові важливі соціальні ініціативи, які Радикальна партія буде просувати в новому парламенті.

«Олег Ляшко та його команда всі свої зусилля направлять на те, щоб на потреби співвітчизників у держбюджеті виділялося не менше 3% ВВП. Весь громадський транспорт та інфраструктура мають бути облаштовані для людей з обмеженими фізичними можливостями. Але, найважливіше –  збільшення розміру державної допомоги для людей, які доглядають за своїми родичами з інвалідністю. З теперішніх 200-300 грн.  на місяць – до розміру мінімальної заробітної плати, а їхня тяжка праця має зараховуватися до загального трудового стажу.

За словами Юрія Федуна, держава зовсім забула про 2 млн. українців з обмеженими фізичними можливостями. Але не забула команда Радикальної партії.

«МИ вимагатимемо від влади, аби  в державному бюджеті на  на вирішення проблем людей з інвалідністю  було  закладено 3% ВВП. Ці кошти дадуть  можливість побудувати спеціальне житло та облаштувати інфраструктуру, пристосовану до потреб людей з інвалідністю. Тоді не буде жодного тролейбуса, трамвая чи автобуса без підйомника для таких людей. Не буде жодного будинку, магазину, кінотеатру чи будь-якої іншої установи без пандусів та пристосувань для людей з обмеженими фізичними можливостями»,- наголосив Юрій Степанович.

«Ми повинні робити добрі справи і допомагати нашим співвітчизникам з інвалідністю, бо як ставимося до них, так  будуть ставитися до нас»,- ці слова сказав Олег Ляшко під час свого візиту до Луцького геріатричного пансіонату. Переходячи від одного корпусу пансіонату до іншого, він постійно зупинявся біля його мешканців, які сиділи на лавочці, чи були на інвалідному візку. Політик потиснув руку чоловіку на інвалідному візку, обійняв сивочолу бабусю.  Знайшов кілька хвилин, щоб поспілкуватись з нашим однопартійцем Михайлом  Новосадом. І відразу взявся вирішити нагальну проблему – утеплення фасадів спального корпусу соціального закладу. На це потрібно було вибити 3 мільйони гривень з бюджету. Олег Ляшко знайшов ці кошти. Адже ці пацієнти потребують людського тепла і турботи. До цього, не один державний чиновник, окрім партійців  волинської команди РПЛ не переймався потребами пансіонату. Навіть не заїхав сюди»,- висловив свою думку керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

Спеціального захисту потребують також ті, хто доглядає за людьми з інвалідністю.

«В Україні живе приблизно 300 тисяч людей, які доглядають за своїми родичами з ДЦП, не ходячими або лежачими. Вони не віддають своїх рідних в інтернат і несуть тяжкий хрест за копійчану допомогу від держави – 200-300 грн. на місяць. Ми вимагаємо  встановити державну допомогу для них – на рівні не менше мінімальної заробітної плати і зараховувати догляд за людиною з інвалідністю до трудового стажу»,- підсумував Юрій Федун.

Керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк:«Разом подолаємо совкові бар’єри, якими суспільство відгородилось від людей з інвалідністю».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів