Десять партійних офісів РПЛ вже працюють на Волині

21 травня 2018 року в приміщенні Волинського партосередку РПЛ відбулась перша координаційна нарада керівників районних партійних офісів. Перед її учасниками виступив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Вітаю наших нових колег і однодумців з початком спільної роботи. Цього місяця ми відкрили  10 партійних офісів на громадських засадах в Горохівському, Камінь-Каширському, Ківерцівському, Локачинському, Любомильському, Любешівському, Маневицькому, Рожищенському, Ковельському районах та місті Ковелі. Головний фундамент майбутніх перемог – люди.  Відповідальні та дієві. Це ви усі – наші нові однопартійці! Адже ваші земляки оцінюють насамперед тих, хто конкретними справами представляє нашу партію на місцях.  Нові офіси ми відкриваємо для людей. Використовуюйте наші матеріали: листівки,  партійну газету «Слово Ляшка. Волинь», напрацьовані спільно добрі справи, активно працюйте з відвідувачами. Щоб вони знали головне, чого добилася команда Радикальної партії, які в нас задуми і плани», – підкреслив Володимир Кравценюк. 

«Наше головне завдання – сформувати потужну команду, яка б не тільки працювала, але й активно комунікувала, підтримувала й консультувала один одного. Озвучити важливу соціальну проблему, підняти її на місці за допомогою депутатів нашої партії, вирішити за допомогою колег з фракції РПЛ у Верховній Раді. Це – не дешевий популізм, а особлива відповідальність перед жителями області», – зазначив заступник керівника Радикальної партії на Волині Віктор Прокопчук.

Про те, що такий механізм ефективний і він працює розповів районним партійцям Володимир Кравценюк.

«Нещодавно в новоствореній Копачівській ОТГ побував куратор нашої області, народний депутат України Андрій Лозовий. Він зустрівся з працівниками місцевого дитячого садочка. Вихователі розповіли, що зарплата в них – на рівні прибиральниці. Нардеп відразу озвучив цю проблему з трибуни парламенту. Ще й поставив до відома керівника Уряду: терміново виправляйте ситуацію. Ось так спільно ми вирішуємо важливі соціальні проблеми, підключаючи наших досвідчених  колег з партії», – розповів присутнім керівник Радикальної партії на Волині.

Під час  проведення координаційної наради були обговорені питання, пов’язані  із подальшим  забезпеченням офісів сучасною комп’ютерною технікою, агітматеріалами, організація навчань та тренінгів, вдосконалення комунікації з активістами та прихильниками Радикальної партії Олега Ляшка на місцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *