Володимир Кравценюк: «Дітки з багатодітних сімей на території Жидичинської ОТГ отримали солодкі подарунки від Олега Ляшка».

Володимир Кравценюк: «Дітки з багатодітних сімей на території  Жидичинської ОТГ отримали солодкі подарунки від Олега Ляшка».

Партійці Волинської обласної парторганізації  РПЛ  продовжують новорічно-різдвяну благодійну акцію – розвозять подарунки від Лідера Радикальної партії Олега Ляшка та Куратора нашої області Андрія Лозового по соціальним установам та населеним пунктам Волині.
Пакунки з солодощами за сприяння депутата Волинської облради від РПЛ Анатолія Грицюка та новообраних депутатів Жидичинської  сільської громади Олександра Главацького, Миколи Гаврилюка та Віталія Калинюка отримали дітки з багатодітних та малозабезпечених родин, дітки-сироти.«Наші колеги порадували солодощами від Олега Ляшка малечу, яка проживає в населених пунктах щойно створеної  Жидичівської ОТГ. Але важливо не лише роздавати подарунки, але й спільно докласти зусиль, аби ці діти мали щасливе дитинство вже сьогодні. І можливість – стати успішними в своїй державі. Про це говорить, цього домагається Лідер нашої партії. І робить все, для того, щоб українці почували себе захищеними»,- підсумував мету акції керівник Волинської Радикальної партії Володимир Кравценюк.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів