Діти з простих сімей повинні мати майбутнє в Україні

Діти з простих  сімей повинні мати майбутнє в Україні

З 2016 року через катастрофічну нестачу коштів, які виділяються з місцевих бюджетів, більшість профтехучилищ опинилися на межі закриття. Олег Ляшко вимагає відновити державне фінансування професійно-технічної освіти, щоб діти-сироти, а також діти з малозабезпечених і багатодітних сімей мали можливість здобути освіту і реалізовувати себе в житті. Про це розповів керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.«Хто навчається в ПТУ – це, зазвичай, діти-сироти, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей. Мільйонам українських дітей не пощастило народитися в родині президента, депутата, судді чи міністра. Вони народилися в сім’ях учителів, робітників, лікарів, селян. І ці діти повинні мати майбутнє в Україні. Саме тому Олег Ляшко, як майбутній президент бере на себе зобов’язання відновити державне фінансування професійно-технічної освіти, щоб діти отримали знання, які потім будуть їх годувати всі подальші роки. Робітнича професія для них – це єдиний шанс заробляти на життя», – підкреслив голова обласної організації РПЛ.

«Проблема в тому, що закриваючи ПТУ, влада не залишає дітям альтернативи: або пахати по закордонах, або в генделик йти спиватись з горя. Тому відновлення державного фінансування профтехосвіти, радикальне збільшення видатків на освіту, охорону здоров’я, повноцінне харчування дітей дасть можливість отримати покоління, яке зробить Україну сильною!», – продовжив Володимир Кравценюк.

За словами керівника РПЛ на Волині, Лідер нашої політичної сили вимагає від влади збільшити видатки на освітню галузь, в першу чергу, на підвищення зарплат педагогам, які навчають майбутніх робітників.

«Інвестиції в освіту – це інвестиції у майбутнє України! Після президентських виборів Олег Ляшко перегляне бюджет і радикально збільшить заробітні плати  не тільки для вчителів та викладачів.  Але й для інших працюючих українців. Адже, збільшення зарплат – це перерахунок пенсій, щоб люди, які все життя чесно пропрацювали, не злидарювали, а мали можливість достойно жити. Щоб молодь облаштовувала рідну країну, а не виїжджала працювати на чужину», – підсумував Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів